Lázně Luhačovice

Krásné, malebné a léčivé v každé roční době…

Luhačovice vás okouzlí rozmanitou architekturou, krásným okolím a všudypřítomnou zelení. Přijeďte k nám a poznejte jejich rozmanitost.

Lázeňské město leží v malebném údolí chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty. Okolní příroda je panensky nedotčená a otevírá svou náruč každému, kdo do Luhačovic zavítá.

Unikátní léčivé prameny činí z Luhačovic špičkové léčebné lázně v celoevropském měřítku. Jsme specialisty na lázeňskou léčbu onemocnění dýchacích cest. Nejznámějším léčivým pramenem je Vincentka. Její účinek z pramene je ovšem nenahraditelný.

Lázně Luhačovice jsou jedinečné v každém ročním období. Ať už se k nám vydáte na dovolenou či u nás podstoupíte špičkovou lázeňskou léčbu, pomůžeme vám zapomenout na starosti všedních dnů. U nás si skutečně odpočinete.

Kulturní akce

Dnes 19. 9. 2019

Taneční večer

K tanci a poslechu hraje brněnská skupina Another Way.

So 21. 9. 2019

Taneční večer

K tanci a poslechu hraje Duo Wega.

Kalendář akcí

Aktuality

16. 9. 2019

Relaxace i poučení o minerálních vodách v dosud nepřístupných prostorách haly Vincentka

„Malé muzeum“ o vzniku a významu luhačovických minerálních vod doplněné relaxační zónou bylo v sobotu 14. 9. otevřeno...

O lázních

11. 9. 2019

Zájem hráčů a skvělý tenis. Luhačovický lázeňský turnaj se vydařil

Rekordní počet 18 dvojic přijal pozvání na 6. ročník tenisového turnaje akciové společnosti Lázně Luhačovice. V sobotu...

O lázních

Archiv aktualit