Volný čas - užijte si Luhačovice

Luhačovice jsou skvělým tipem na aktivní odpočinek ve všech podobách. Trávení volného času v Luhačovicích skýtá rozmanité možnosti.

Luhačovice jsou kulturním a společenským centrem Jihovýchodní Moravy. K Luhačovicím patří kulturní léto s kolonádními koncerty, hudební a divadelní festivaly. Vyvrcholením cyklu kolonádních koncertů je slavností promenádní koncert Hudby Hradní stráže a Policie ČR.

Jako jediná lázeňská společnost v ČR, provozujeme vlastní kamenné divadlo, ve kterém vystupují přední čeští i zahraniční umělci. Rozličné kulturní vyžití nabízejí také okolní města. Za jejich kulturou se můžete vydat sami nebo s naší cestovní agenturou Luhanka. Ta pro vás připravuje divadelní zájezdy do městských divadel ve Zlíně a Uherském Hradišti.

Luhačovicemi a jejich zeleným okolím prochází lázeňské a turistické trasy, cyklotrasy, trasy pro in-line bruslení. Nedaleká Luhačovická přehrada je ideálním místem pro aktivní odpočinek, sportovní vyžití a rybaření.

Pro zábavu a odpočinek jsme našim hostům zpřístupnili lázeňský park. Park je vhodným místem pro frisbee, pétanque, kroket či jiné parkové hry.

Vydat se můžete po stopách slavného architekta D. Jurkoviče nebo za léčivými prameny. Naše cestovní agentura Luhanka pořádá pravidelné komentované procházky Luhačovicemi.

Město je plné útulných cukráren, kaváren a restaurací. Za pěkného počasí nabízí většina podniků posezení na venkovních zahrádkách. Nechte na sebe působit klid lázeňského města a šumění fontány. Při dobré kávě či sklence vína se zaposlouchejte do kolonádního koncertu.

Okolí Luhačovic je bohaté na rozličné historické a přírodní památky. Navštivte zdejší hrady, zámky, skanzeny a další turisticky zajímavá místa. Pokud nechcete cestovat na vlastní pěst, podívejte se do nabídky naší cestovní agentury Luhanka. Určitě si vyberete!

Pobyt na čerstvém vzduchu, sport, kulturní vyžití, výlety do okolí – to vše vám Luhačovice nabízejí v každém ročním období.

Aktuální nabídka výletů do okolí

Pokud nechcete cestovat na vlastní pěst, podívejte se do nabídky naší cestovní agentury Luhanka. 
Určitě si vyberete!

Čt 2. 7. 2020

Vizovice

Výlet – exkurze s ochutnávkou v čokoládovně, komentovaná prohlídka barokního zámku

Čt 9. 7. 2020

Buchlov, Boršice

Výlet – návštěva jednoho z nejstarších hradů, ochutnávka kvalitních vín v Boršicích

Čt 16. 7. 2020

Bojkovice, Baťův kanál

Zájezd – netradiční zážitek – plavba po Baťově kanále, komentovaná prohlídka muzea Bojkovska

KALENDÁŘ VŠECH AKCÍ Více o výletech