Reprezentační lázeňský ples

24. reprezentační lázeňský ples

24. reprezentační lázeňský ples

Datum konání: sobota 25. 1. 2020
Čas konání: 19.30 hodin
Místo konání: Společenský dům Luhačovice

K tanci a poslechu hrají

Seplet Plus Orchestra Dalibora Kaprase | Caroline Band | Marathon Band Dušana Mathona | Strážnická cimbálová muzika Michala Miltáka 

Hosté večera

Kamil Střihavka | Markéta Konvičková | The Bugles | TK Fortuna Zlín 

Večerem provází

Jan Čenský


Upozornění:  Vážení hosté, velmi si vážíme Vašeho zájmu o 24. reprezentační lázeňský ples. V tuto chvíli jsou veškeré vstupenky již závazně zarezervovány. Přijímáme však rezervace na uvolněné vstupenky, které budeme nabízet dle pořadníku přijatých požadavků v listopadu a prosinci 2019.

V případě Vašeho zájmu nás můžete kontaktovat na e-mailu: kultura@lazneluhacovice.cz


 

23. reprezentační lázeňský ples

23. reprezentační lázeňský ples

Datum konání: Sobota 26.1.2019
Čas konání: 19:30 hodin
Místo konání: Společenský dům

K tanci a poslechu hráli

Seplet Plus Orchestra Dalibora Kaprase - Caroline Band | Marathon Band Dušana Mathona | Strážnicá cimbálová muzika Michala Milláka 

Hosté večera

Ilona Csáková | Roman Vojtek a Petra Vraspírová | Olympic Revival | TK Fortuna Zlín | Barmani Zlín 

Moderátor

Jan Čenský

 

 

Ohlédnutí za 23. reprezentačním lázeňským plesem Luhačovice

22. reprezentační lázeňský ples22. reprezentační lázeňský ples

Datum konání: Sobota 27.1.2018
Čas konání: 19:30 hodin
Místo konání: Společenský dům

 

Hosté večera: Peter Nagy | Leona Machálková | Elán KontraBand 


Taneční orchestry: Seplet Plus Orchestra Dalibora Kaprase - Caroline Band | Marathon Band Dušana Mathona | Strážnicá cimbálová muzika Michala Milláka

Taneční vystoupení: TK Fortuna Zlín | Lukáš a Kateřina Bartuňkovi

Moderátor: Jan Čenský

 

 

  

 


21. reprezentační lázeňský ples 28. ledna 2017

Hosté večera: Monika Absolonová, Heidi Janků, Kroky Michala Davida
Taneční orchestry: Septet Plus Dalibora Kaprase, Caroline Band, Marathon Band Dušana Mathona, Strážnická cimbálová muzika Michala Miltáka
Taneční vystoupení: Taneční škola A. & A. MĚDÍLKOVI, Crazy Flappers
Moderátor: Jan Čenský

20. reprezentační lázeňský ples 30. ledna 2016

Hosté večera: Petra Janů, Dalibor Janda, Bee Gees Revival, Tam-Tam Batucada, Tradición Grupo de Baile
Taneční orchestry: Septet Plus Dalibora Kaprase, Caroline Band, Marathon Band Dušana Mathona, Cimbálová muzika Korečnica
Taneční vystoupení: Taneční škola A. & A. Mědílkovi
Moderátor: Jan Čenský

19. reprezentační lázeňský ples

Hosté večera: Kristína, Petr Kolář, Boney M revival
Taneční orchestry: Septet Plus Dalibora Kaprase, Caroline Band, Marathon Band Dušana Mathona, Cimbálová muzika Michala Miltáka
Taneční vystoupení: Taneční škola A. & A. Mědílkovi
Moderátor: Jan Čenský

18. reprezentační lázeňský ples

Hosté večera: Hana Zagorová, Pavel Vítek, QUEENIE - world Queen tribute band
Taneční orchestry: Top Band Jana Smolíka, Caroline Band, Marathon Band Dušana Mathona, Cimbálová muzika Michala Miltáka
Taneční vystoupení: Taneční škola A. & A. Mědílkovi
Moderátor: Jan Čenský

17. reprezentační lázeňský ples

Hosté večera: Věra Špinarová, Jiří Korn, Elvis Presley revival, Luhačovický okrašlovací spolek Calma
Taneční orchestry: Septet Plus Dalibora Kaprase, Salonní orchestr Brno, Marathon Band Dušana Mathona, Cimbálová muzika Michala Miltáka
Taneční vystoupení: Taneční škola A. & A. Mědílkovi
Moderátor: Jan Čenský

16. reprezentační lázeňský ples

Hosté večera: Petra Janů, Michal David, The Beatles revival
Taneční orchestry: Top Band Jana Smolíka, Caroline Band, Marathon Band Dušana Mathona, Cimbálová muzika Pavla Růžičky z Kyjova
Taneční vystoupení: Taneční škola A. & A. Mědílkovi
Moderátorka: Iva Kubelková

15. reprezentační lázeňský ples

Hosté večera: Monika Absolonová, Miro Žbirka, ABBA Revival Chiquita
Taneční orchestry: Septet Plus Dalibora Kaprase, Caroline Band, Marathon Band Dušana Mathona, Cimbálová muzika Michala Miltáka
Taneční vystoupení: Taneční škola A. & A. Mědílkovi
Moderátor: Jan Čenský

14. reprezentační lázeňský ples

Hosté večera: Lucie Vondráčková, Dalibor Janda, Jan Kalousek
Taneční orchestry: Septet Plus Dalibora Kaprase, Caroline Band, Marathon Band Dušana Mathona, Cimbálová muzika Jaroslava Čecha
Taneční vystoupení: Taneční škola A. & A. Mědílkovi
Moderátor: Jan Čenský

13. reprezentační lázeňský ples

Hosté večera: Jitka Zelenková, Ondřej Ruml, Tam - Tam Batucada a taneční skupina Tradición - Grupo de Baile
Taneční orchestry: Septet Plus Dalibora Kaprase, MM Band, Marathon Band Dušana Mathona, Cimbálová muzika Michala Miltáka
Taneční vystoupení: Taneční škola A. & A. Mědílkovi
Moderátoři: Helena Čermáková a Rostislav Marek