Reprezentační lázeňský ples

22. reprezentační lázeňský ples 27. ledna 2018

Upozornění: Ples je vyprodán. Přijímáme rezervace na uvolněné vstupenky, které budeme nabízet dle pořadníku přijatých rezervací v listopadu a prosinci 2017.

21. reprezentační lázeňský ples 28. ledna 2017

Hosté večera: Monika Absolonová, Heidi Janků, Kroky Michala Davida
Taneční orchestry: Septet Plus Dalibora Kaprase, Caroline Band, Marathon Band Dušana Mathona, Strážnická cimbálová muzika Michala Miltáka
Taneční vystoupení: Taneční škola A. & A. MĚDÍLKOVI, Crazy Flappers
Moderátor: Jan Čenský

20. reprezentační lázeňský ples 30. ledna 2016

Hosté večera: Petra Janů, Dalibor Janda, Bee Gees Revival, Tam-Tam Batucada, Tradición Grupo de Baile
Taneční orchestry: Septet Plus Dalibora Kaprase, Caroline Band, Marathon Band Dušana Mathona, Cimbálová muzika Korečnica
Taneční vystoupení: Taneční škola A. & A. Mědílkovi
Moderátor: Jan Čenský

19. reprezentační lázeňský ples

Hosté večera: Kristína, Petr Kolář, Boney M revival
Taneční orchestry: Septet Plus Dalibora Kaprase, Caroline Band, Marathon Band Dušana Mathona, Cimbálová muzika Michala Miltáka
Taneční vystoupení: Taneční škola A. & A. Mědílkovi
Moderátor: Jan Čenský

18. reprezentační lázeňský ples

Hosté večera: Hana Zagorová, Pavel Vítek, QUEENIE - world Queen tribute band
Taneční orchestry: Top Band Jana Smolíka, Caroline Band, Marathon Band Dušana Mathona, Cimbálová muzika Michala Miltáka
Taneční vystoupení: Taneční škola A. & A. Mědílkovi
Moderátor: Jan Čenský

17. reprezentační lázeňský ples

Hosté večera: Věra Špinarová, Jiří Korn, Elvis Presley revival, Luhačovický okrašlovací spolek Calma
Taneční orchestry: Septet Plus Dalibora Kaprase, Salonní orchestr Brno, Marathon Band Dušana Mathona, Cimbálová muzika Michala Miltáka
Taneční vystoupení: Taneční škola A. & A. Mědílkovi
Moderátor: Jan Čenský

16. reprezentační lázeňský ples

Hosté večera: Petra Janů, Michal David, The Beatles revival
Taneční orchestry: Top Band Jana Smolíka, Caroline Band, Marathon Band Dušana Mathona, Cimbálová muzika Pavla Růžičky z Kyjova
Taneční vystoupení: Taneční škola A. & A. Mědílkovi
Moderátorka: Iva Kubelková

15. reprezentační lázeňský ples

Hosté večera: Monika Absolonová, Miro Žbirka, ABBA Revival Chiquita
Taneční orchestry: Septet Plus Dalibora Kaprase, Caroline Band, Marathon Band Dušana Mathona, Cimbálová muzika Michala Miltáka
Taneční vystoupení: Taneční škola A. & A. Mědílkovi
Moderátor: Jan Čenský

14. reprezentační lázeňský ples

Hosté večera: Lucie Vondráčková, Dalibor Janda, Jan Kalousek
Taneční orchestry: Septet Plus Dalibora Kaprase, Caroline Band, Marathon Band Dušana Mathona, Cimbálová muzika Jaroslava Čecha
Taneční vystoupení: Taneční škola A. & A. Mědílkovi
Moderátor: Jan Čenský

13. reprezentační lázeňský ples

Hosté večera: Jitka Zelenková, Ondřej Ruml, Tam - Tam Batucada a taneční skupina Tradición - Grupo de Baile
Taneční orchestry: Septet Plus Dalibora Kaprase, MM Band, Marathon Band Dušana Mathona, Cimbálová muzika Michala Miltáka
Taneční vystoupení: Taneční škola A. & A. Mědílkovi
Moderátoři: Helena Čermáková a Rostislav Marek