Léčba hrazená pojišťovnou

Lázeňská léčba s využitím jedinečných přírodních vod je jednou z možností léčby vašeho onemocnění.

Při splnění přesně stanovených podmínek hradí lázeňskou léčbu vaše zdravotní pojišťovna, a to buď plně, nebo částečně.

Jsme smluvním partnerem všech zdravotních pojišťoven v ČR.

 

Lázeňská léčebně rehabilitační péče hrazená zdravotní pojišťovnou je vždy následnou lůžkovou péčí. Musí být poskytnuta ve zdravotnickém zařízení, které se nachází v místě výskytu přírodního léčivého zdroje nebo na území s klimatickými podmínkami příznivými k léčení. V daném léčebném zařízení se musejí tyto přírodní zdroje nebo klimatické podmínky k léčbě aktivně využívat.

Zvolte si pro svou léčbu akciovou společnost Lázně Luhačovice. Jsme lázeňskou jedničkou v Luhačovicích! I vy se můžete léčit ve špičkovém lázeňském zařízení. Garantujeme vám lázeňskou léčbu s využitím jedinečné přírodní léčivé vody. Unikátní minerální vody využíváme k uhličitým koupelím, inhalačním procedurám a pitné kúře.

Jsme specialisty na lázeňskou léčbu dýchacích cest. Vincentka je základním inhalačním médiem ve většině inhalatorií v České republice. Její účinek přímo z pramene je ovšem nenahraditelný.

Léčíme nemoci pohybového ústrojí, trávicího ústrojí, oběhového ústrojí, cukrovku a onkologická onemocnění.

Jako jediné léčebné zařízení v Luhačovicích léčíme děti. Pomáháme jim s dýchacími a kožními onemocněními nebo s obezitou.

Při lázeňské léčbě vašeho onemocnění respektujeme charakter choroby, individuální rozdíly a stupeň postižení. Při léčbě uplatňujeme moderní léčebné postupy a další terapeutické možnosti.
Odborný personál je pečlivě školen, má dlouholetou praxi a citlivě přistupuje ke všem, i těm nejmenším pacientům.

Jak se dostanu v Luhačovicích do lázeňské jedničky?

Léčit se můžete i jako samoplátce. Nepotřebujete žádná lékařská doporučení

Nabídka lázeňských pobytů