Lázeňské pohárky

Exkluzivní pohárky Nectarium a Labuť / Swan

Lázeňské pohárky jsou nepostradatelnou výbavou každého lázeňského hosta. Společnost Lázně Luhačovice má vlastní unikátní pohárky, které vzešly z jedinečné designérské soutěže.

Vítězné pohárky jsou originální a netradiční. Byly navrženy výhradně pro Lázně Luhačovice, a. s. a staly se jejím osobitým symbolem.

Designérská soutěž

Designérskou soutěž pořádala společnost Lázně Luhačovice a jejím garantem byl CZECHDESIGN. Hlavní kritéria byla dvě. Originalita a inovace. Soutěž vzbudila zájem u mnoha zkušených i mladých začínajících tvůrců. Do soutěže přihlásili více jak 150 návrhů vysoké umělecké úrovně. O vítězství bojovaly tradiční tvary spolu s novými, inovativními a progresivními návrhy. Odborná porota vybrala 6 finálních děl, které postoupily do druhého kola.

Vítěz designérské soutěže

Vítězem zvoleným odbornou porotou se stal pohárek Nectarium. Vítězné dílo bylo poprvé slavnostně představeno při slavnostním zahájení lázeňské sezóny v roce 2016 a jeho první, čistě bílá řada dostala název Pure Line. V následující sezóně doplnily bílé pohárky nové barevné varianty. První pohárek z řady Color Line má uklidňující světle modrou barvu. Exkluzivní řada Decor Line nabízí hned dvě varianty Nectaria zdobené zlatem.

DOZVĚDĚT SE VÍCE O POHÁRKU NECTARIUM

Vítěz veřejné soutěže

Během slavnostního zahájení lázeňské sezóny v roce 2016 představili své pohárky všichni finalisté designérské soutěže na výstavě v hale Vincentka. Veřejnost měla možnost si pohárky nejen prohlédnout, ale i hlasovat o svém vítězi. Nejvíce ji zaujal autor Daniel Piršč s pohárkem nazvaným „Labuť“. Vítězný pohárek veřejné soutěže se poprvé představil během slavnosti Otevírání pramenů při zahájení hlavní lázeňské sezóny 2018.

DOZVĚDĚT SE VÍCE O POHÁRKU LABUŤ / SWAN

Hezký dárek z lázní

Netradičně zpracované lázeňské pohárky Labuť a Nectarium jsou výborným suvenýrem našich hostů či návštěvníků města.

Zakoupit je můžete výhradně v zařízeních akciové společnosti Lázně Luhačovice – na recepcích hotelů Alexandria, Jurkovičův dům, Dům B. Smetany, Jestřabí, Palace, Morava a Společenský dům, dále pak v naší prodejně cukrovinek, dětských léčebnách a v cestovní agentuře Luhanka.

Všechny pohárky balíme do průhledných krabiček. Naši hosté si mohou zakoupit pohárky Labuť a Nectarium v dárkovém balení za zvýhodněnou cenu.