Doprovod dítěte

Doprovod dítěte v lázních – na léčebném pobytu pro samoplátce nebo komplexní lázeňské péči hrazené zdravotní pojišťovnou…

  • 28x/7x ubytování 
  • 28x/7x plná penze (standard)
  • denně pitná kúra luhačovických minerálních vod

Doprovodem dítěte v lázních může být rodič, prarodič či zletilý sourozenec.

Osoba, která dítě do lázní doprovází, je za nezletilého pacienta zodpovědná po celou dobu jeho léčebného pobytu, a to bez ohledu na věk dítěte. Z těchto důvodů nemůže doprovod dítěte čerpat komplexní nebo příspěvkovou lázeňskou péči, ambulantní rehabilitaci hrazenou zdravotní pojišťovnou na poukaz FT a ani lázeňské procedury za přímou úhradu.

Jako doprovod samoplátce můžete doprovázet své dítě starší 6ti let při komplexní lázeňské péči (zdravotní pojišťovna hradí pobyt průvodci dítěte do dovršení šestého roku věku malého pacienta). Nepotřebujete žádná lékařská doporučení. Dočasnou pracovní neschopnost lze vystavit pouze průvodci pacienta (dítěte do 6 let na KLP) schváleném zdravotní pojišťovnou. 

 

Stravování

Stravovací služby poskytujeme v rozsahu plné penze (snídaně, oběd, večeře) ve variantě standardní stravy. Je to racionální plnohodnotná strava, která splňuje všechny požadavky vyváženého jídelníčku.
Snídaně, obědy a večeře jsou servírované. Vybíráte z 3 různých menu 2 dny předem.V den nástupu se podává jednotné menu.
Doprovodu dětského pacienta neposkytujeme dietní stravování.

Speciální strava, která není součástí lázeňského dietního systému, může být doprovodu dítěte poskytnuta pouze po předchozí dohodě s nutričním terapeutem dětské léčebny. Na některé varianty speciální stravy si připlácíte. Vegetariánskou stravu připravujeme v rámci stravy standard bez příplatku.

Požadavek na dietu/speciální stravu prosím uveďte v objednávce pobytu.

Ceník – příplatky za speciální stravu pro doprovod

  • ceny jsou v Kč za osobu a plnou penzi a zahrnují DPH
  • změna služeb a cen je vyhrazena
Strava (plná penze)DietaPříplatek za speciální stravu 
1 den28 dní
Speciální strava bezlepková dieta, dieta při intoleranci laktózy 90 2 520