Kalendář akcí

<  Srpen 2020  >
27. Pondělí28. Úterý29. Středa30. Čtvrtek31. Pátek 1. Sobota 2. Neděle

Zahajovací koncert

Městský dům kultury Elektra - sál Rondo

19:30

Zahajovací koncert

Městský dům kultury Elektra - sál Rondo

19:30

Akademie Václava Hudečka

Moravský večer

Hotel Alexandria

19:30

Moravský večer

Hotel Alexandria

19:30

K poslechu hraje cimbálová muzika Vincúch.

Luhačovice a odkaz Dušana Jurkoviče

CA Luhanka

14:00

Komentovaná procházka s průvodcem po stopách slovenského architekta Dušana Jurkoviče.

Píseň jmen

Kino Elektra

19:30

Píseň jmen

Kino Elektra

19:30

Akademie Václava Hudečka

Po stopách Leoše Janáčka

CA Luhanka

14:00

Po stopách Leoše Janáčka

CA Luhanka

14:00

Komentovaná procházka s výkladem po místech, která jsou úzce spjatá s hudebním skladatelem Leošem Janáčkem, který měl velmi kladný vztah k Luhačovicím, ve kterých opakovaně a rád pobýval. Luhačovice pro něho představovaly jeden z inspiračních zdrojů jeho tvorby.

Kolonádní koncert

Lázeňské náměstí

16:00

Kolonádní koncert

Lázeňské náměstí

16:00

K poslechu hraje Jazzbook.

Buchlovice, Baťův kanál

CA Luhanka

12:05

Buchlovice, Baťův kanál

CA Luhanka

12:05

Výlet – zažijte netradiční zážitek – plavbu po Baťově kanále a návštěva zámku - Buchlovice

V roušce Evině

Hotel Alexandria

19:30

V roušce Evině

Hotel Alexandria

19:30

Účinkují Michaela Dolinová a Veronika Žilková

Luhačovice, jak je neznáte

CA Luhanka

14:00

Luhačovice, jak je neznáte

CA Luhanka

14:00

Komentovaná procházka s průvodcem s výkladem o historii, architektuře a minerálních pramenech.

Návraty vítězů

kostel svaté Rodiny

19:30

Návraty vítězů

kostel svaté Rodiny

19:30

Akademie Václava Hudečka

Taneční večer

Hotel Alexandria

19:30

Taneční večer

Hotel Alexandria

19:30

K tanci a poslechu hraje Duo Wega.

Kolonádní koncert

Lázeňské náměstí

16:00

Kolonádní koncert

Lázeňské náměstí

16:00

Účinkuje Big Band Holešov.

Krásné stavby s krásnou hudbou

Poutní chrám Narození Panny Marie ve Štípě

18:00

Krásné stavby s krásnou hudbou

Poutní chrám Narození Panny Marie ve Štípě

18:00

Akademie Václava Hudečka

3. Pondělí 4. Úterý 5. Středa 6. Čtvrtek 7. Pátek 8. Sobota 9. Neděle

I.Absolventský koncert

Městský dům kultury Elektra - sál Rondo

19:30

I.Absolventský koncert

Městský dům kultury Elektra - sál Rondo

19:30

Akademie Václava Hudečka

Moravský večer

Hotel Alexandria

19:30

Moravský večer

Hotel Alexandria

19:30

Účinkujem cimbálová muzika Strážničan.

Luhačovice a odkaz Dušana Jurkoviče

CA Luhanka

14:00

Komentovaná procházka s průvodcem po stopách slovenského architekta Dušana Jurkoviče.

II.Absolventský koncert

Městský dům kultury Elektra - sál Rondo

19:30

II.Absolventský koncert

Městský dům kultury Elektra - sál Rondo

19:30

Akademie Václava Hudečka

Kolonádní koncert

Lázeňské náměstí

16:00

Kolonádní koncert

Lázeňské náměstí

16:00

Účinkuje Stanley Dixie Street Band.

III.Absolventský koncert

Městský dům kultury Elektra - sál Rondo

19:30

III.Absolventský koncert

Městský dům kultury Elektra - sál Rondo

19:30

Akademie Václava Hudečka

Milotice, Baťův kanál

CA Luhanka

12:15

Milotice, Baťův kanál

CA Luhanka

12:15

Výlet – návštěva barokního zámku, plavba po Baťově kanále

Galakoncert

Městský dům kultury Elektra - sál Rondo

19:30

Galakoncert

Městský dům kultury Elektra - sál Rondo

19:30

Akademie Václava Hudečka

Vizovice - likérka Rudolf Jelínek a zámek

CA Luhanka

12:05

Výlet – komentovaná prohlídka barokního zámku, procházka romantickým parkem ve francouzském stylu, exkurze v likérce Rudolf Jelínek

Luhačovice, jak je neznáte

CA Luhanka

14:00

Luhačovice, jak je neznáte

CA Luhanka

14:00

Komentovaná procházka s průvodcem s výkladem o historii, architektuře a minerálních pramenech.

Taneční večer

Hotel Alexandria

19:30

Taneční večer

Hotel Alexandria

19:30

K tanci a poslechu hraje Duo Wega.

Kolonádní koncert

Lázeňské náměstí

16:00

Kolonádní koncert

Lázeňské náměstí

16:00

Účinkují Děvčice z Vonice.

10. Pondělí11. Úterý12. Středa13. Čtvrtek14. Pátek15. Sobota16. Neděle
 

Moravský večer

Hotel Alexandria

19:30

Moravský večer

Hotel Alexandria

19:30

K poslechu hraje cimbálová muzika Korečnica.

Luhačovice a odkaz Dušana Jurkoviče

CA Luhanka

14:00

Komentovaná procházka s průvodcem po stopách slovenského architekta Dušana Jurkoviče.

Vladimír Hron - Abeceda hvězd

Lázeňské divadlo

19:30

Vladimír Hron - Abeceda hvězd

Lázeňské divadlo

19:30

Hudebně zábavný pořad Vladimíra Hrona českého moderátora a baviče, kterého dozajista znáte z televizních obrazovek.

Kroměříž

CA Luhanka

12:05

Kroměříž

CA Luhanka

12:05

Zájezd – prohlídka arcibiskupského zámku, Květné zahrady a rotundy

Luhačovice, jak je neznáte

CA Luhanka

14:00

Luhačovice, jak je neznáte

CA Luhanka

14:00

Komentovaná procházka s průvodcem s výkladem o historii, architektuře a minerálních pramenech.

Taneční večer

Hotel Alexandria

19:30

Taneční večer

Hotel Alexandria

19:30

K tanci a poslechu hraje Duo Wega.

Kolonádní koncert

Lázeňské náměstí

16:00

Kolonádní koncert

Lázeňské náměstí

16:00

Účinkuje Academic Jazz Band.

17. Pondělí18. Úterý19. Středa20. Čtvrtek21. Pátek22. Sobota23. Neděle
 

Moravský večer

Hotel Alexandria

19:30

Moravský večer

Hotel Alexandria

19:30

K poslechu hraje cimbálová muzika Denica.

Luhačovice a odkaz Dušana Jurkoviče

CA Luhanka

14:00

Komentovaná procházka s průvodcem po stopách slovenského architekta Dušana Jurkoviče.

Jožka Černý a cimbálová muzika Gracia

Lázeňské divadlo

19:30

Kolonádní koncert

Lázeňské náměstí

16:00

Kolonádní koncert

Lázeňské náměstí

16:00

Účinkuje Vocal Overdose - The Original Barbershop Quartet.

Buchlov, Boršice

CA Luhanka

12:05

Buchlov, Boršice

CA Luhanka

12:05

Výlet – návštěva jednoho z nejstarších hradů, ochutnávka kvalitních vín v Boršicích

Baťův kanál

CA Luhanka

13:30

Baťův kanál

CA Luhanka

13:30

Výlet – zažijte komentovanou plavbu po Baťově kanále

Luhačovice, jak je neznáte

CA Luhanka

14:00

Luhačovice, jak je neznáte

CA Luhanka

14:00

Komentovaná procházka s průvodcem s výkladem o historii, architektuře a minerálních pramenech.

Taneční večer

Hotel Alexandria

19:30

Taneční večer

Hotel Alexandria

19:30

K tanci a poslechu hraje Duo Wega.

Kolonádní koncert

Lázeňské náměstí

16:00

Kolonádní koncert

Lázeňské náměstí

16:00

Účinkuje Národopisný soubotr Týnečáci.

24. Pondělí25. Úterý26. Středa27. Čtvrtek28. Pátek29. Sobota30. Neděle
 

Moravský večer

Hotel Alexandria

19:30

Moravský večer

Hotel Alexandria

19:30

K poslechu hraje Strážnická cimbálová muzika Michala Miltáka.

Luhačovice a odkaz Dušana Jurkoviče

CA Luhanka

14:00

Komentovaná procházka s průvodcem po stopách slovenského architekta Dušana Jurkoviče.

 

Lednice

CA Luhanka

10:10

Lednice

CA Luhanka

10:10

Zájezd – za poznáním Lednicko-Valtického areálu s prohlídkou gotického zámku

Luhačovice, jak je neznáte

CA Luhanka

14:00

Luhačovice, jak je neznáte

CA Luhanka

14:00

Komentovaná procházka s průvodcem s výkladem o historii, architektuře a minerálních pramenech.

Fantastická žena

Lázeňské divadlo

19:30

Fantastická žena

Lázeňské divadlo

19:30

Taneční večer

Hotel Alexandria

19:30

Taneční večer

Hotel Alexandria

19:30

K tanci a poslechu hraje Marathon Band Dušana Mathona.

Kolonádní koncert

Lázeňské náměstí

16:00

Kolonádní koncert

Lázeňské náměstí

16:00

Účinkují Flekaři

31. Pondělí 1. Úterý 2. Středa 3. Čtvrtek 4. Pátek 5. Sobota 6. Neděle
   

Folklórní soubor Karpaty

Lázeňské náměstí

15:00

Folklórní soubor Karpaty

Lázeňské náměstí

15:00

Dny slovenské kultury

Meky

Kino Elektra

19:30

Meky

Kino Elektra

19:30

Dny slovenské kultury

Funny Fellows

Lázeňské náměstí

15:00

Funny Fellows

Lázeňské náměstí

15:00

Dny slovenské kultury

Podfuk

Lázeňské divadlo

19:30

Podfuk

Lázeňské divadlo

19:30

Dny slovenské kultury

Marco Čaňo & Cover Paradise

Lázeňské divadlo

19:30

Marco Čaňo & Cover Paradise

Lázeňské divadlo

19:30

Dny slovenské kultrury

 

Dnes 4. 8. 2020

Moravský večer

Účinkujem cimbálová muzika Strážničan.

Dnes 4. 8. 2020

Luhačovice a odkaz Dušana Jurkoviče

Komentovaná procházka s průvodcem po stopách slovenského architekta Dušana Jurkoviče.

St 5. 8. 2020

II.Absolventský koncert

Akademie Václava Hudečka

Čt 6. 8. 2020

Kolonádní koncert

Účinkuje Stanley Dixie Street Band.

Čt 6. 8. 2020

III.Absolventský koncert

Akademie Václava Hudečka

Čt 6. 8. 2020

Milotice, Baťův kanál

Výlet – návštěva barokního zámku, plavba po Baťově kanále

Pá 7. 8. 2020

Galakoncert

Akademie Václava Hudečka

Pá 7. 8. 2020

Vizovice - likérka Rudolf Jelínek a zámek

Výlet – komentovaná prohlídka barokního zámku, procházka romantickým parkem ve francouzském stylu, exkurze v likérce Rudolf Jelínek

Pá 7. 8. 2020

Luhačovice, jak je neznáte

Komentovaná procházka s průvodcem s výkladem o historii, architektuře a minerálních pramenech.

So 8. 8. 2020

Taneční večer

K tanci a poslechu hraje Duo Wega.

Ne 9. 8. 2020

Kolonádní koncert

Účinkují Děvčice z Vonice.

Út 11. 8. 2020

Moravský večer

K poslechu hraje cimbálová muzika Korečnica.

Archiv akcí