Objednávka dárkového poukazu

Darujte zdraví, darujte zážitek... 

Při nákupu poukazu stačí vybrat druh pobytu, typ pokoje a sezónu. Konkrétní datum či další podrobnosti si s námi domluví sám obdarovaný. 

PŘEHLED VŠECH POBYTŮ

Pokud si nejste jisti typem pobytu, věnujte vašim blízkým peněžní poukaz. Obdarovaný si sám zvolí, jaký pobyt si u nás za částku na poukazu vybere.

Může si také připlatit a dopřát si dražší pobyt (minimální hodnota je 3 000 Kč).

 

Objednatel/plátce poukazu na vybraný pobyt

Obdarovaný

Smluvní vztah mezi společností Lázně Luhačovice, a.s., se sídlem Lázeňské nám. 436, 763 26 Luhačovice, IČ: 46347828, zapsané v OR Krajského soudu v Brně, oddíl B, vložka 809 a objednavatelem se vedle potvrzené objednávky řídí aktuálně platnými ceníky a dále Všeobecnými obchodními podmínkami. Odesláním objednávky objednatel potvrzuje, že se s podmínkami objednávky, ceníky a Všeobecnými obchodními podmínkami seznámil a že se s nimi  souhlasí. 

  

Antispam

Objednatel/plátce peněžního poukazu

Smluvní vztah mezi společností Lázně Luhačovice, a.s., se sídlem Lázeňské nám. 436, 763 26 Luhačovice, IČ: 46347828, zapsané v OR Krajského soudu v Brně, oddíl B, vložka 809 a objednavatelem se vedle potvrzené objednávky řídí aktuálně platnými ceníky a dále Všeobecnými obchodními podmínkami. Odesláním objednávky objednatel potvrzuje, že se s podmínkami objednávky, ceníky a Všeobecnými obchodními podmínkami seznámil a že se s nimi souhlasí.

  

Antispam

 

BLIŽŠÍ INFORMACE K DÁRKOVÝM POUKAZŮM