O akciové společnosti Lázně Luhačovice

 

 • Jsme největší lázeňskou společností v Luhačovicích.
 • Každoročně ubytujeme v Luhačovicích na 33 000 hostů.
 • Garantujeme využití přírodní léčivé minerální vody při lázeňských procedurách.
 • Ročně provedeme na 80 000 přírodních uhličitých koupelí a bezmála 200 000 inhalací minerální léčivé vody.
 • Ručíme za prvotřídní kvalitu služeb.
 • Nabízíme nejširší škálu pobytů s různými balíčky procedur.
 • Poskytujeme ubytování v hotelech, vilách či penzionech přímo v lázeňském parku.
 • U nás si vyberete ubytování ve stylu, který vám nejlépe sedne – lidovou secesi slavného slovenského architekta D. Jurkoviče, vilu v alpském stylu či luxusní wellness hotel.
 • V ALEXANDRIA**** Spa & Wellness hotelu najdete největší a nejmodernější wellness centrum v Luhačovicích.
 • S naší slevovou knížkou při pobytu v Luhačovicích ušetříte. Čerpejte radu slev v našich lázeňských zařízeních a získejte nejvýhodnější ceny v našich partnerských prodejnách.
 • Máme nabídku pro každého bez ohledu na věk, finanční či časové možnosti.

Lázně Luhačovice – lázeňská jednička v Luhačovicích

Právě naše společnost jako jediná pečuje o vnitřní lázeňské území Luhačovic, všechny veřejné stavby, infrastrukturu i vývěry minerálních pramenů v něm. I když dnes druhou polovinu lůžek v Luhačovicích nabízejí jiné hotely a penziony a jako lázeňská zařízení se prezentují i nové kapacity Pozlovic, tak břímě udržování lázeňského genia loci Luhačovic nese sama jediná. Stejně jako zajišťuje nepoměrnou část kulturních programů i péči o převážnou část odkazu Dušana Jurkoviče. Proto jí jednoznačně náleží označení Luhačovická jednička. Pobytem v našich zařízeních totiž nepodporujete jen obvyklé podnikatelské cíle, jako je zisk provozovatele nebo naplnění městského rozpočtu odvodem lázeňského poplatku a daní, ale podporujete i rozvoj vnitřní lázeňské infrastruktury a péči o léčivé prameny, bez nichž by Luhačovice nebyly lázeňskou lokalitou.

Lázně Luhačovice jsou tradice a kvalita

Akciová společnost Lázně Luhačovice existuje více než 30 let (založena v roce 1992), ale i to je jen pouhý zlomek času ve srovnání s více než 300 letou historií lázeňství v Luhačovicích, po kterou je znám léčebný účinek minerálních vod na lidský organismus. Novodobou tradicí i jistotou je v Lázních Luhačovice kvalita stravovacích a ubytovacích služeb, stejně jako medicínské pojetí péče a kompetence lékařů.

Lázně Luhačovice jsou dobrá značka

Naše odborné vyšetřovací metody a balneologické postupy se pružně mění s každým pokrokem a novými poznatky lékařské vědy. Modernizovat v našem pojetí znamená také dávat novou tvář našim překrásným budovám, produktovou nabídku upravovat dle měnících se požadavků hostů, používat moderní metody řízení lázeňského podniku i komunikace. Oceněním neutuchající snahy o trvalé zlepšování jsou nejen nejrůznější certifikáty, ale hlavně opakované vítězství v celorepublikové spotřebitelské anketě, ve které naše společnost získala označení Dobrá značka v oboru lázeňství.

Lázně Luhačovice jsou zdraví a odpočinek

Cílem každé společnosti je spokojený zákazník. V našem případě host, kterému jsme ulevili od zdravotních obtíží nebo jen pomohli načerpat energii. Stejně jako empirické vědecké studie potvrzují prokazatelný léčebný účinek našich minerálních vod, tak i naše dotazníky pravidelně potvrzují zlepšení zdravotního stavu našich hostů.

Lázně Luhačovice jsou lidé

Naše společnost zaměstnává téměř 600 zaměstnanců zdravotnických i jiných profesí. Všichni společně vytváříme co nejvlídnější atmosféru pro naše hosty, kteří jsou srdcem tohoto živého organismu. Našimi provozy již prošly generace řady rodin, a to jak na straně těch, kteří pečují, tak těch, o něž se staráme, a proto jsou vznikající osobní vazby velmi silné. Lázně Luhačovice navštíví každoročně více než 33 000 lázeňských hostů a stráví tu průměrně 11 dnů. Naprostá většina z nich se opakovaně vrací. Desátý, dvacátý ani třicátý pobyt není výjimka. Díky tomu můžeme říci, že své hosty dokonale známe a oni znají nás. Poznejte nás také a věřím, že i Vy se k nám budete rádi vracet.