Příspěvková lázeňská péče

částečně hrazená zdravotní pojišťovnou.

Poskytuje se v případech, kdy nejsou splněny podmínky pro KLP, především u chronických onemocnění, a to zpravidla jednou za dva roky.

Všechny složky příspěvkové lázeňské péče, tj. léčení, ubytování a stravu, musí pacient čerpat v registrovaném lázeňském zařízení.

Zdravotní pojišťovna hradí:

  • lázeňskou léčbu

Pacient hradí:

  • ubytování v registrovaném zdravotnickém zařízení
  • plnou penzi

 

Pacient si platí sám ubytování a stravu dle svých požadavků. Finanční výdaje za PLP závisí na její délce, standardu ubytování a stravování a také na ročním období, které si pro svou příspěvkovou lázeňskou péči pacient vybere.

TIP

Pokud to váš zdravotní stav umožňuje, přijeďte na příspěvkovou lázeňskou péči v zimním období. Poskytujeme stejně kvalitní služby za nejnižší ceny.

Cenové zvýhodnění příspěvkové lázeňské péče
3 noci ZDARMA
21 = 18
Za 21 dnů ubytování s plnou penzí platíte pouze 18. Sleva 21 = 18 se vztahuje na příspěvkovou lázeňskou péči v plné délce 21 léčebných dní (tj. nocí).

 

Délku PLP stanovuje platný indikační seznam na 21 dní, případně na 14 dní v indikovaných případech. Příspěvkovou lázeňskou péči čerpáte v době své dovolené.

Doba platnosti návrhu na PLP je 6 měsíců ode dne jeho schválení zdravotní pojišťovnou. 

Ceník příspěvkové lázeňské péče

 

Informace OBJEDNÁVKA

 

NÁŠ TIP PRO VÁŠ DOPROVOD

Pokud doprovázíte svého partnera po celou dobu jeho komplexní nebo příspěvkové lázeňské péče, využijte naší nabídky 20% slevy na vámi vybraný pobyt pro samoplátce. Sleva platí celoročně a nelze ji kombinovat s jinými slevami.