31. Pondělí | 1. Úterý | 2. Středa | 3. Čtvrtek | 4. Pátek | 5. Sobota | 6. Neděle |
---|
Zahajovací koncert / Akademie Václava Hudečka
Městský dům kultury Elektra - sál Rondo
19:30
Václav Hudeček, Pavla Tesařová (vítězka XX. ročníku) - housle Kristýna Kůstková, Nikola Uramová – soprán, Baroccosempregiovane – komorní orchestr
|
Moravský večer
Hotel Alexandria
19:30
Večer s cimbálovou muzikou Korečnica.
Luhačovice a odkaz Dušana Jurkoviče
Jurkovičův dům
13:00, 14:30
Komentovaná procházka s průvodcem po stopách slovenského architekta Dušana Jurkoviče.
| |
Taneční večer
Hotel Alexandria
19:30
K tanci a poslechu hraje Duo Jupiter.
Kovozoo, Baťův kanál
CA Luhanka
12:05
Zájezd – netradiční zážitek – plavba po Baťově kanále, návštěva – unikátní kovové zoo
| |
Návraty vítězů / Akademie Václava Hudečka
kostel svaté Rodiny
19:30
Ludmila Pavlová vítězka XIX. ročníku Akademie V. Hudečka - housle, Stanislav Gallin – klavír
Taneční večer
Hotel Alexandria
19:30
K tanci a poslechu hraje skupina Expres.
Milotice, Baťův kanál
CA Luhanka
12:05
Zájezd – netradiční zážitek – plavba po Baťově kanále, prohlídka barokního zámku v Miloticích
|
Krásné stavby s krásnou hudbou / Akademie Václava Hudečka
Poutní chrám Narození Panny Marie ve Štípě
18:00
Václav Hudeček, Iva Kramperová – housle, Marek Zvolánek – trubka, Pavel Svoboda – varhany, Baroccosempregiovane – komorní orchestr
Orchestr Stanislava Sládka Uherský Brod
Lázeňské náměstí
16:00
Kolonádní koncert
|
7. Pondělí | 8. Úterý | 9. Středa | 10. Čtvrtek | 11. Pátek | 12. Sobota | 13. Neděle |
---|
I. Absolventský koncert / Akademie Václava Hudečka
Hala Vincentka
19:30
Na Absolventském koncertě se představí studenti XXI. ročníku Akademie V. Hudečka , za klavírního doprovodu Lukáše Klánského a Slávky Vernerové Pěchočové
|
Melodie pro Vás
Hotel Alexandria
19:30
Večer poslechových melodií.
Luhačovice a odkaz Dušana Jurkoviče
Jurkovičův dům
13:00, 14:30
Komentovaná procházka s průvodcem po stopách slovenského architekta Dušana Jurkoviče.
|
II. Absolventský koncert / Akademie Václava Hudečka
Lázeňské divadlo
19:30
Na Absolventském koncertě se představí studenti XXI. ročníku Akademie V. Hudečka , za klavírního doprovodu Lukáše Klánského a Slávky Vernerové Pěchočové
|
Taneční večer
Hotel Alexandria
19:30
K tanci a poslechu hraje Duo Jupiter.
III. Absolventský koncert / Akademie Václava Hudečka
Lázeňské divadlo
19:30
Na Absolventském koncertě se představí studenti XXI. ročníku Akademie V. Hudečka , za klavírního doprovodu Lukáše Klánského a Slávky Vernerové Pěchočové
Cimbálová muzika Kaňúr
Lázeňské náměstí
16:00
Kolonádní koncert
Buchlovice, Baťův kanál
CA Luhanka
12:05
Zájezd – zažijte netradiční zážitek – plavbu po Baťově kanále a návštěva renesančního zámku - Buchlovice
|
Galakoncert / Akademie Václava Hudečka
Městský dům kultury Elektra - sál Rondo
19:30
Slavnostní ceremoniál - ocenění studentů XXI. ročníku Akademie V. Hudečka
|
Příběh Coco Chanel / Jiří Just
Lázeňské divadlo
19:30
Osudové lásky ženy, která se stala legendou.
Taneční večer
Hotel Alexandria
19:30
K tanci a poslechu hraje Marathon Band Dušana Mathona.
|
Dechová hudba Dolněmčanka
Lázeňské náměstí
16:00
Kolonádní koncert
Rožnov pod Radhoštěm
CA Luhanka
9:05
Zájezd – Návštěva Valašského městečka s programem „Starodávný jarmark“, exkurze – výroba svíček UNIPAR
|
14. Pondělí | 15. Úterý | 16. Středa | 17. Čtvrtek | 18. Pátek | 19. Sobota | 20. Neděle |
---|
|
Moravský večer
Hotel Alexandria
19:30
Večer s cimbálovou muzikou Korečnica.
Luhačovice a odkaz Dušana Jurkoviče
Jurkovičův dům
13:00, 14:30
Komentovaná procházka s průvodcem po stopách slovenského architekta Dušana Jurkoviče.
|
Recitál Ladi Kerndla
Lázeňské divadlo
19:30
Večer světových a filmových melodií. Host večera quitarist Dennis Parks / USA
|
Taneční večer
Hotel Alexandria
19:30
K tanci a poslechu hraje Duo Jupiter.
Vojenská hudba Olomouc
Lázeňské náměstí
16:00
Kolonádní koncert
Uherský Ostroh, Baťův kanál
CA Luhanka
12:05
Zájezd – zažijte netradiční zážitek – plavbu po Baťově kanále a návštěvu zámku s iluzorní výstavou Atlantida
| |
Taneční večer
Hotel Alexandria
19:30
K tanci a poslechu hraje Duo Milan a Jarka.
8. sjezd Jawistů
Lázeňské náměstí
10:00
Setkání příznivců motocyklů a vozidel značky JAWA.
Kroměříž
CA Luhanka
12:05
Zájezd – prohlídka arcibiskupského zámku, Květné zahrady a návštěva akce „Dožínky“ na náměstí
|
Vernisáž výstavy Slováckého divadla Uherské Hradiště
Hala Vincentka
15:00
Divadelní Luhačovice
Big band Holešov
Lázeňské náměstí
16:00
Kolonádní koncert
|
21. Pondělí | 22. Úterý | 23. Středa | 24. Čtvrtek | 25. Pátek | 26. Sobota | 27. Neděle |
---|
Ještěrka na slunci / John Murrel
Lázeňské divadlo
19:30
Divadelní Luhačovice
Ozvěny Zlínského besedování
Lázeňské náměstí
16:00
Kolonádní koncert
|
Červená / John Logan
Lázeňské divadlo
19:30
Divadelní Luhačovice
Melodie pro Vás
Hotel Alexandria
19:30
Večer poslechových melodií.
Luhačovice a odkaz Dušana Jurkoviče
Jurkovičův dům
13:00, 14:30
Komentovaná procházka s průvodcem po stopách slovenského architekta Dušana Jurkoviče.
|
MUDr. Jan Cimický: "Paris, mon amour"
Společenský dům
15:00
Divadelní Luhačovice
Frída Kahlo / Jakub Maceček
Lázeňské divadlo
19:30
Divadelní Luhačovice
|
Taneční večer
Hotel Alexandria
19:30
K tanci a poslechu hraje Duo Jupiter.
Jenom život / Veronique Olmi
Lázeňské divadlo
19:30
Divadelní Luhačovice
Beseda - Milan Kňažko a Miloslav Mejzlík
Společenský dům
15:00
Divadelní Luhačovice
Musica Folklorica
Lázeňské náměstí
16:00
Kolonádní koncert
|
Už zase miluju!!!
Lázeňské divadlo
19:30
Divadelní Luhačovice
|
Čarodějnice v kuchyni / Caroline Smithová
Lázeňské divadlo
19:30
Divadelní Luhačovice
Lednice
CA Luhanka
9:00
Zájezd – za poznáním Lednicko-Valtického areálu s prohlídkou gotického zámku a možností plavby k Minaretu
|
Piknik v bílém
Lázeňské náměstí
14:00
Historicky první Luhačovický piknik v bílém - jako rozloučení s rozmarným létem.
Stanley´s Dixie Street Band
Lázeňské náměstí
16:00
Večerní plavba po Baťově kanále s degustací vín
CA Luhanka
18:45
Zájezd – netradiční zážitek – večerní plavba po Baťově kanále s ochutnávkou vín
|
28. Pondělí | 29. Úterý | 30. Středa | 31. Čtvrtek | 1. Pátek | 2. Sobota | 3. Neděle |
---|
|
Moravský večer
Hotel Alexandria
19:30
Večer s cimbálovou muzikou Korečnica.
Luhačovice a odkaz Dušana Jurkoviče
Jurkovičův dům
13:00, 14:30
Komentovaná procházka s průvodcem po stopách slovenského architekta Dušana Jurkoviče.
| |
Taneční večer
Hotel Alexandria
19:30
K tanci a poslechu hraje Duo Jupiter.
Ovocňák“ s ochutnávkou přírodních moštů, Baťův kanál
CA Luhanka
12:05
Zájezd – netradiční zážitek – plavba po Baťově kanále, exkurze u výrobce přírodních moštů s ochutnávkou
|
P R S A
Lázeňské divadlo
19:30
Představení P.r.s.a. je hořkou rodinnou komedií a dámskou jízdou nejen pro ženy.
Luhačovice, jak je neznáte
CA Luhanka
14:00
Komentovaná procházka s průvodcem s výkladem o historii a minerálních pramenech.
|
Taneční večer
Hotel Alexandria
19:30
|
Vlčnovjanka
Lázeňské náměstí
15:00
Kolonádní koncert
|