26. Pondělí | 27. Úterý | 28. Středa | 29. Čtvrtek | 30. Pátek | 1. Sobota | 2. Neděle |
---|
Když kočky nejsou doma
Lázeňské divadlo
19:30
Večer s harmonikou
Hotel Morava
19:30
|
Melodie pro Vás
Hotel Alexandria
19:30
Večer poslechových melodií.
Luhačovice a odkaz Dušana Jurkoviče
Jurkovičův dům
13:30, 15:30
Komentovaná procházka s průvodcem po stopách slovenského architekta Dušana Jurkoviče.
| |
Taneční večer
Hotel Alexandria
19:30
K tanci a poslechu hraje duo Jupiter.
Kovozoo, Baťův kanál
CA Luhanka
12:05
Zájezd – netradiční zážitek – plavba po Baťově kanále, návštěva – unikátní kovové zoo
|
Secesní fotoateliér
Lázeňské náměstí
11:00
8. ročník multižánrového festivalu Luhovaný Vincent
Vzduchoplavečtí hříšníci
Společenský dům
15:00
8. ročník multižánrového festivalu Luhovaný Vincent
Luhačovice, jak je neznáte
CA Luhanka
14:00
Komentovaná procházka s průvodcem s výkladem o historii a minerálních pramenech.
|
Taneční večer
Hotel Alexandria
19:30
|
Dua Vente
Lázeňské náměstí
16:00
Kolonádní koncert
Ivana Mer
Hudební altán
18:30
8. ročník multižánrového festivalu Luhovaný Vincent
|
3. Pondělí | 4. Úterý | 5. Středa | 6. Čtvrtek | 7. Pátek | 8. Sobota | 9. Neděle |
---|
|
Moravský večer
Hotel Alexandria
19:30
K tanci a poslechu hraje cimbálová muzika Korečnica.
|
Uherský Ostroh, Baťův kanál
CA Luhanka
12:05
Zájezd – zažijte netradiční zážitek – plavbu po Baťově kanále a návštěvu zámku s iluzorní výstavou Atlantida
|
Taneční večer
Hotel Alexandria
19:30
Vizovice, Zlín
CA Luhanka
12:05
Zájezd – prohlídka krásného barokního zámku ve Vizovicích, expozice „Terakotová armáda“ ve Filmových ateliérech Zlín
|
Jedna a jedna jsou tři
Lázeňské divadlo
19:30
|
Taneční večer
Hotel Alexandria
19:30
Kroměříž
CA Luhanka
12:05
Zájezd – prohlídka arcibiskupského zámku a Květné zahrady zapsané na seznamu UNESCO
|
Stanley´s Dixie Street Band
Lázeňské náměstí
16:00
Kolonádní koncert
|
10. Pondělí | 11. Úterý | 12. Středa | 13. Čtvrtek | 14. Pátek | 15. Sobota | 16. Neděle |
---|
|
Melodie pro Vás
Hotel Alexandria
19:30
Večer poslechových melodií.
Luhačovice a odkaz Dušana Jurkoviče
Jurkovičův dům
13:00, 14:30
Komentovaná procházka s průvodcem po stopách slovenského architekta Dušana Jurkoviče.
| |
Pěvecký sbor Janáček
Lázeňské náměstí
16:00
Kolonádní koncert
Taneční večer
Hotel Alexandria
19:30
|
Nebyla to pátá, byla to devátá
Lázeňské divadlo
19:30
Luhačovice, jak je neznáte
Hala Vincentka
14:00
Komentovaná procházka s průvodcem s výkladem o historii a minerálních pramenech.
|
Taneční večer
Hotel Alexandria
19:30
K tanci a poslechu hraje Duo Jupiter.
Rožnov pod Radhoštěm
CA Luhanka
9:05
Zájezd – Návštěva Valašského městečka s programem „Pekařská sobota“, exkurze – výroba svíček UNIPAR
|
Big band Zlín
Lázeňské náměstí
16:00
Kolonádní koncert
|
17. Pondělí | 18. Úterý | 19. Středa | 20. Čtvrtek | 21. Pátek | 22. Sobota | 23. Neděle |
---|
Slavnostní zahájení festivalu / Festival Janáček a Luhačovice
Busta Leoše Janáčka
16:30
Účinkuje Žesťová harmonie Zlín.
Zahajovací koncert / Festival Janáček a Luhačovice
Městský dům kultury Elektra - sál Rondo
19:30
Ivan Ženatý - housle, Filharmonie Bohuslava Martinů
|
Po stopách Leoše Janáčka / Festival Janáček a Luhačovice
CA Luhanka
15:00
Komentovaná vycházka.
Děvče z hor: E. Grieg, Zápisník Zmizelého: L. Janáček / Festival Janáček a Luhačovice
Lázeňské divadlo
19:30
Melodie pro Vás
Hotel Alexandria
19:30
Večer poslechových melodií.
Luhačovice a odkaz Dušana Jurkoviče
Jurkovičův dům
13:00, 14:30
Komentovaná procházka s průvodcem po stopách slovenského architekta Dušana Jurkoviče.
|
Slovenský komorní orchestr Bohdana Warchala / Festival Janáček a Luhačovice
Lázeňské divadlo
19:30
Ewald Danel – housle
|
Písňové studánky Leoše Janáčka / Festival Janáček a Luhačovice
Lázeňské divadlo
19:30
Martina Janková - soprán, Ivo Kahánek - klavír, Ensemble Flair, Klára Obručová, Ludmila Vašková - zpěv
Taneční večer
Hotel Alexandria
19:30
K tanci a poslechu hraje Duo Jupiter.
Ovocňák“ s ochutnávkou přírodních moštů, Baťův kanál
CA Luhanka
12:05
Zájezd – netradiční zážitek – plavba po Baťově kanále, exkurze u výrobce přírodních moštů s ochutnávkou
|
Katta a Filharmonie Bohuslava Martinů, komorní orchestr / Festival Janáček a Luhačovice
kostel svaté Rodiny
19:30
Kateřina Chroboková - varhany / Filharmonie Bohuslava Martinů, komorní orchestr
Koncert Pěveckého sdružení moravských učitelů / Festival Janáček a Luhačovice
Hala Vincentka
16:00
Luhačovice, jak je neznáte
Hala Vincentka
14:00
Komentovaná procházka s průvodcem s výkladem o historii a minerálních pramenech.
|
Taneční večer
Hotel Alexandria
19:30
K tanci a poslechu hraje Duo Milan a Jarka.
|
Šarivari swing band
Lázeňské náměstí
16:00
Kolonádní koncert
|
24. Pondělí | 25. Úterý | 26. Středa | 27. Čtvrtek | 28. Pátek | 29. Sobota | 30. Neděle |
---|
|
Melodie pro Vás
Hotel Alexandria
19:30
Večer poslechových melodií.
Luhačovice a odkaz Dušana Jurkoviče
Jurkovičův dům
13:00, 14:30
Komentovaná procházka s průvodcem po stopách slovenského architekta Dušana Jurkoviče.
|
František Nedvěd / Chce to jen čas
Lázeňské divadlo
19:30
|
V zajetí operety
Lázeňské náměstí
16:00
Kolonádní koncert
Taneční večer
Hotel Alexandria
19:30
K tanci a poslechu hraje Duo Jupiter.
Vizovice, Zlín
CA Luhanka
12:05
Zájezd – exkurze v likérce Rudolf Jelínek ve Vizovicích, expozice „Terakotová armáda“ ve Filmových ateliérech Zlín
|
Komňa, Baťův kanál
CA Luhanka
12:05
Zájezd – netradiční zážitek – plavba po Baťově kanále, návštěva – muzeum J.A.Komenského a Eko-sady v Komni
Luhačovice, jak je neznáte
CA Luhanka
14:00
Komentovaná procházka s průvodcem s výkladem o historii a minerálních pramenech.
|
Taneční večer
Hotel Alexandria
19:30
K tanci a poslechu hraje Duo Milan a Jarka.
|
Zlínská sedmička
Lázeňské náměstí
16:00
Kolonádní koncert
|
31. Pondělí | 1. Úterý | 2. Středa | 3. Čtvrtek | 4. Pátek | 5. Sobota | 6. Neděle |
---|
Zahajovací koncert / Akademie Václava Hudečka
Městský dům kultury Elektra - sál Rondo
19:30
Václav Hudeček, Pavla Tesařová (vítězka XX. ročníku) - housle Kristýna Kůstková, Nikola Uramová – soprán, Baroccosempregiovane – komorní orchestr
|
Moravský večer
Hotel Alexandria
19:30
Večer s cimbálovou muzikou Korečnica.
Luhačovice a odkaz Dušana Jurkoviče
Jurkovičův dům
13:00, 14:30
Komentovaná procházka s průvodcem po stopách slovenského architekta Dušana Jurkoviče.
| |
Taneční večer
Hotel Alexandria
19:30
K tanci a poslechu hraje Duo Jupiter.
Kovozoo, Baťův kanál
CA Luhanka
12:05
Zájezd – netradiční zážitek – plavba po Baťově kanále, návštěva – unikátní kovové zoo
| |
Návraty vítězů / Akademie Václava Hudečka
kostel svaté Rodiny
19:30
Ludmila Pavlová vítězka XIX. ročníku Akademie V. Hudečka - housle, Stanislav Gallin – klavír
Taneční večer
Hotel Alexandria
19:30
K tanci a poslechu hraje skupina Expres.
Milotice, Baťův kanál
CA Luhanka
12:05
Zájezd – netradiční zážitek – plavba po Baťově kanále, prohlídka barokního zámku v Miloticích
|
Krásné stavby s krásnou hudbou / Akademie Václava Hudečka
Poutní chrám Narození Panny Marie ve Štípě
18:00
Václav Hudeček, Iva Kramperová – housle, Marek Zvolánek – trubka, Pavel Svoboda – varhany, Baroccosempregiovane – komorní orchestr
Orchestr Stanislava Sládka Uherský Brod
Lázeňské náměstí
16:00
Kolonádní koncert
|