6. 9. 2021

Využijte slevu First Minute až 20 % za včasnou objednávku. Předprodej pobytů na rok 2022 začíná

Začátek podzimu je každoročně spojen s představením nabídky pobytů na rok následující a zahájením předprodeje.

Podobně jako v předcházejících letech jsme připravili akci First Minute, díky které můžete ušetřit až 20 %


Navíc máte právě nyní nejširší výběr ubytování a termínů pro váš pobyt. Slevu získáte, pokud si objednáte pobyt na rok 2022 alespoň na 7 nocí (4 noci v ALEXANDRIA**** Spa & Wellness hotelu).

Tato nabídka je časově omezená a platí do 20.12.2021. Objednávat můžete bez rizika. V případě, že bude poskytování služeb omezeno vlivem pandemie, garantujeme vám vrácení peněz v plné výši.

Podrobné informace a podmínky pro poskytnutí slevy najdete na našich webových stránkách.

 

Nabídka na rok 2022 je opět velmi pestrá a kromě tradičních léčebných, relaxačních a wellness pobytů jsme připravili i několik novinek.

Od letošního léta nabízíme v Luhačovicích v hotelu Jurkovičův dům uhličitou koupel ve dvou zlatých vanách. Zážitková párová koupel v těchto původních vanách z počátku minulého století je součástí novinky příštího roku Nejlepší pobyt pro dva. Užít si společné chvilky s celou rodinou můžete i během nového pobytu Jarní prázdniny v lázních, na který se také vztahuje sleva First Minute. 

 

Kompletní nabídku naleznete na www.LazneLuhacovice.cz a www.HotelAlexandria.cz.

Zajímavé tipy, aktuální informace, novinky a postřehy pro vás budeme i nadále připravovat na sociálních sítích Facebook nebo Instagram.