4. 10. 2019

Ušetřete až 20 %. Předprodej pobytů na příští rok právě začal

Nabídka na rok 2020 je připravena a vy si již nyní můžete rezervovat pobyt v našich lázních na příští rok. Ani letos nechybí naše oblíbená akce FIRST MINUTE, v rámci které můžete ušetřit až 20 % z ceny vybraného pobytu. Slevu získáte, pokud si objednáte vybraný pobyt na rok 2020 alespoň na 7 nocí (4 noci v ALEXANDRIA**** Spa & Wellness hotelu). Tato nabídka je časově omezená a platí do 20.12.2019.


Podrobné informace a podmínky pro poskytnutí slevy najdete na našich webových stránkách.

V Lázních Luhačovice, a.s. jsou základem léčebné, relaxační a wellness pobyty. Nabídka na rok 2020 je opět velmi pestrá a podobně jako v minulých letech jsme kromě tradičních pobytů připravili i několik novinek. Těmi jsou například výjimečné spa rituály, kterými jsme rozšířili wellness procedury v ALEXANDRIA**** Spa & Wellness hotelu. V případě, že budete chtít zažít to nejlepší z nabídky hotelu Alexandria****, zvolte Týden nebo Víkend EXKLUZIV s řadou těchto rituálů. V nabídce ale nechybí ani velmi oblíbené - již tradiční pobyty jako Ve víru tance s Janem Onderem nebo pobyty v období Velikonoc, které jsme připravili ve dvou variantách na 8 nebo na 4 noci.

Kompletní nabídku naleznete na www.LazneLuhacovice.cz a www.HotelAlexandria.cz. Zajímavé tipy, aktuální informace, novinky a postřehy pro vás budeme i nadále připravovat na sociálních sítích Facebook nebo Instagram.

Nabídka pobytů na rok 2020 je pro vás připravena i v Lázních Jáchymov a.s.. Jejich kompletní přehled najdete na webových stránkách www.laznejachymov.cz.