27. 7. 2021

Zdravotníci mohou v Lázních Luhačovice, a.s. využít 8 000 Kč na lázeňské pobyty

Lázně Luhačovice, a.s. připravily speciální cenově zvýhodněné pobyty v hodnotě 8 000 Kč v souladu s mimořádným dotačním programem pro poskytovatele lůžkové péče pro pracovníky ve zdravotnictví v souvislosti s epidemií COVID-19. 


Cílem je prevence negativních dopadů psychické a fyzické zátěže a obnovy psychických a fyzických sil v souvislosti s epidemií COVID-19.

Jedná se o nefinanční benefit, který lze použít na zdravotní služby. Maximální výše příspěvku je stanovena na 8 000 Kč.  

Objednávku speciálního cenově zvýhodněného pobytu v hodnotě 8 000 Kč podává nemocnice nebo přímo zdravotník s uvedením fakturačních údajů zaměstnavatele (nemocnice), kterému bude následně vystavena faktura (splatnost 14 dní).

Pokud si zdravotník vybere jiný pobyt splňující parametry zdravotní služby tj. léčebný pobyt pod dohledem lázeňského lékaře (např. Tradiční luhačovická kúraTýden pro zdravíRehabilitace páteře apod.), bude 8 000 Kč předem zálohově vyfakturováno jeho zaměstnavateli a zbývající částku doplatí host před nástupem na pobyt. 

 

Léčebné pobyty nelze realizovat v ALEXANDRIA**** Spa & Wellness hotelu, který není zdravotnickým zařízením.  

Speciální pobyt Energie pro zdravotníky a léčebné pobyty je možné v Lázních Luhačovice, a.s. uskutečnit do 19.12.2021.

Benefit ve výši 8 000 Kč NELZE v Lázních Luhačovice, a.s. uplatnit na ambulantní léčbu, tj. zdravotní služby (procedury) bez ubytování.