6. 2. 2018

Generální ředitel Lázní Luhačovice Eduard Bláha byl nominován na Osobnost cestovního ruchu

MUDr. Eduard Bláha, generální ředitel lázeňského holdingu Spa & Wellness Nature Resorts sdružujícího Lázně Luhačovice, a. s., a Léčebné lázně Jáchymov a. s., a prezident Svazu léčebných lázní ČR byl nominován na prestižní ocenění Osobnost cestovního ruchu - Holiday World Award 2017.

Letošní ročník tradiční ankety je revoluční. O držiteli tohoto ocenění poprvé v historii ankety budou rozhodovat svými hlasy pouze návštěvníci portálu iCOT.cz. Hlasovat v anketě je možné jen do 13. 2. 2018. Vítěz bude slavnostně vyhlášen během zahajovacího ceremoniálu veletrhu cestovního ruchu Holiday World 2018 ve čtvrtek 15. února v Praze. Hlavními garanty a vyhlašovateli soutěže jsou odborné vydavatelství C.O.T. media a společnost Incheba, pořadatel veletrhu Holiday World.

 

HLASOVAT V ANKETĚ 

(pozn. anketa je umístěna v pravé části obrazovky)


Hlavní argumenty pro nominaci MUDr. Eduarda Bláhy:

  • za to, že se výrazně zasadil o zmírnění státních regulací, čím položil významný základ pro budoucí prosperitu celého odvětví i lázeňské skupiny;
  • za vytrvalost v prosazování zájmů lázeňských a hotelových subjektů v oblasti autorských práv;
  • za úspěšné rozvíjení regionálních vztahů a zapojování se do strategických fór a otevírání lázní společenským aktivitám i událostem regionů;
  • za vysokou kvalitu služeb – lázeňské hotely jím řízené skupiny se pravidelně umísťují na špičce mezinárodního lázeňského certifikačního žebříčku – EUROPESPAmed a získávají řadu ocenění.