Lázně Luhačovice

Krásné, malebné a léčivé v každé roční době…

Luhačovice vás okouzlí rozmanitou architekturou, krásným okolím a všudypřítomnou zelení. Přijeďte k nám a poznejte jejich rozmanitost.

Lázeňské město leží v malebném údolí chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty. Okolní příroda je panensky nedotčená a otevírá svou náruč každému, kdo do Luhačovic zavítá.

Unikátní léčivé prameny činí z Luhačovic špičkové léčebné lázně v celoevropském měřítku. Jsme specialisty na lázeňskou léčbu onemocnění dýchacích cest. Nejznámějším léčivým pramenem je Vincentka. Její účinek z pramene je ovšem nenahraditelný.

Lázně Luhačovice jsou jedinečné v každém ročním období. Ať už se k nám vydáte na dovolenou či u nás podstoupíte špičkovou lázeňskou léčbu, pomůžeme vám zapomenout na starosti všedních dnů. U nás si skutečně odpočinete.

Kulturní akce

Dnes 20. 5. 2022

Talentinum 2022

Mezinárodní festival mladých koncertních umělců Talentinum pravidelně poskytuje nadějným interpretům příležitost vystoupit...

Út 24. 5. 2022

Moravský večer

K poslechu a tanci hraje cimbálová muzika Vincúch.

Kalendář akcí

Aktuality

10. 5. 2022

Kráska nové lázeňské sezóny

…a novou „miss“ našich lázní pro rok 2022 se stává…

5. 5. 2022

Altán Ottovky má novou pramenní vázu

Na přelomu dubna a května byla provedena výměna pramenní vázy v altánu Ottovky. Od čtvrtku 5. května 2022 je pítko znovu...

Přehled aktualit