31. 1. 2024

Jubilejní reprezentační ples Lázní Luhačovice navštívilo osm set hostů. Zazpívali Bára Basiková a Ondřej Ruml

V sobotu 27. ledna se po čtyřleté pauze vrátil do luhačovického Společenského domu velkolepý ples akciové společnosti Lázně Luhačovice. Pětadvacátý ročník si nenechalo ujít osm stovek hostů, které bavily mimo jiné pěvecké hvězdy Bára Basiková a Ondřej Ruml. Nechyběl ani tradiční moderátor Jan Čenský.


O skvělou atmosféru se po celý večer staraly hned čtyři taneční orchestry. Top Band Jana Smolíka ovládl pódium v hlavním sále, Show Band Pavla Březiny roztančil hosty v koncertním sále, ve vinárně Domino hrál Dušan Mathon se svým Marathon Bandem a příznivci folklóru si zatancovali a zapívali společně s Cimbálovou muzikou Strážničan v salónku Společenského domu. V průběhu večera zaujal bublinovou show držitel mnoha světových rekordů Matěj Kodeš nebo burlesque tanečnice v pavím kostýmu.

Výtěžek z plesu byl stejně jako v minulých letech předán Nadačnímu fondu manželů Lívie a Václava Klausových. Šek si převzala z rukou předsedy představenstva MUDr. Eduarda Bláhy osobně paní Livia Klausová.

Pravidelní návštěvníci plesu věděli, že se mohou kromě hudby a zábavy těšit i na bohatý raut. A nebyli zklamáni. Ústřice, jelení speciality, šťavnaté steaky, husí játra, ale i čokoládové fondue jsou jen zlomkem toho, co bylo k ochutnání.

Mezi hosty bylo mnoho známých osobností, které se ochotně fotografovaly se svými fanoušky. Ti si tak odnesli památku na setkání s Jakubem Kohákem, Zdenou Studénkovou, Miloslavem Mejzlíkem nebo třeba Osmanym Laffitou.

Další ročník reprezentačního lázeňského plesu se bude konat 25. ledna 2025 a rezervace přijímá kulturní oddělení již nyní.