9. 9. 2021

Přehlídka Naše obec, naše radost podruhé v Luhačovicích

Druhý ročník přehlídky toho nejlepšího z destinace Zlínsko a Luhačovicko proběhne 11. září 2021 v Luhačovicích.


Návštěvníci tu mohou načerpat inspirace na své podzimní výlety regionem, poznat lokální výrobce nebo turistické cíle, které stojí za to navštívit. 

„V loňském roce jsme přehlídku pořádali poprvé. Chceme lidem ukázat, jak pestrý náš region je a poradit jim, kam se vydat za zajímavými památkami a architekturou, kde ochutnat lokální dobroty nebo kam si udělat výlet s dětmi,“ říká Jana Pastyříková, manažerka destinační společnosti Zlínsko a Luhačovicko. 

Přímo v centru lázní, na Lázeňském náměstí, bude od 10:30 až do 18:30 hudební program s kapelami, písničkáři, hudebním triem, sbory i tanečníky, který doplní interaktivní dílny pro děti, ale také ochutnávky a drobný prodej regionálních potravin, jako jsou džemy a marmelády, bylinky nebo pivo z lokálního minipivovaru. 

Akce se koná pod záštitou hejtmana Zlínského kraje. Partnery akce jsou Zlínský kraj, Východní Morava, Lázně Luhačovice, a.s., členové a partneři destinační společnosti: Statutární město Zlín, Města Luhačovice, Uherský Brod, Otrokovice a Mikroregiony Luhačovské Zálesí, Valašské Klobucko, Vizovicko, Slušovicko a Bojkovsko.

 

program akce