22. 5. 2020

Jak se stát osmkrát hotelem roku? Zeptejte se v Luhačovicích!

Osm vítězství z devíti ročníků a absolutní vítězství v kategorii Wellness & Spa v konkurenci více než tisícovky hotelů… Na to vše dokázal proměnit své nominace luhačovický hotel Alexandria při udílení letošních cen o nejoblíbenější hotel roku Czech Hotel Awards 2020.


Vážíme si toho, že jsme letos obhájili již osmé vítězství v kategoriích čtyřhvězdičkových hotelů a wellness & spa hotelů ve Zlínském kraji,“ uvádí Ing. Miroslav Procházka, ředitel Alexandria**** Spa &Wellness hotelu, a pokračuje: „Absolutním vítězem kategorie Wellness & Spa jsme se stali letos vůbec poprvé, a o to větší máme radost, že opakovaná vítězství jsou potvrzená ještě další kategorií.

Za to vše patří velké díky jak kvalitnímu a sehranému týmu, který o hosty pečuje, tak zvláště hostům – protože právě oni jsou těmi, kdo dávají nominovaným hotelům své hlasy, a tak jsou pro nás velkou motivací pečovat o ně a udržovat standardy na nejvyšší možné úrovni.“

Cena Czech Hotel Awards patří každoročně k nejdůležitějším hotelovým událostem roku, při které jsou oceněny nejoblíbenější české hotely nabízející ty nejkvalitnější služby.