Stravování

Stravovací služby poskytujeme v rozsahu plné penze (snídaně, oběd, večeře) či polopenze (snídaně, večeře) ve variantách standardní stravy, standardní stravy Plus, výběrové stravy a výběrové stravy Plus.

Ceník stravování
  • ceny jsou uvedené v Kč / EUR za osobu a zahrnují DPH
StravaUbytováníObědVečeře
Standard Společenský dům, Vepřek, Póla, Myslivna, Forst, Taťána, Plzeň 130 / 5,20 130 / 5,20
Výběrová Morava, Dům B. Smetany, Jestřabí, Riviera, Alpská růže, Pod lipami 170 / 6,80 170 / 6,80 
Výběrová Plus Alexandria, Jurkovičův dům, Palace, Chaloupka 250 / 10 250 / 10

Děti od 3 do 12 let

Poloviční porce stravy, SLEVA 50 % z výše uvedených cen.

Děti do 3 let

ZDARMA bez nároku na stravovací služby

Přehled variant stravování
Strava standard

Snídaně, obědy a večeře jsou servírované. Vybíráte z 5 různých menu 2 dny předem, jedno menu je vždy vegetariánské. V den nástupu se podává jednotné menu.

Výběrová strava

V této variantě obědy a večeře doplňuje salátový a kompotový bufet. Snídaně má formu bufetu, obědy a večeře jsou servírované. Vybíráte min. z 5 různých menu 2 dny předem, jedno menu je vždy vegetariánské. V den nástupu se podává jednotné menu.

Výběrová strava Plus

Snídaně a večeře mají formu bufetu. Obědy jsou podávané – v hotelu Palace formou bufetu, v hotelu Jurkovičův dům jsou obědy servírované (výběr z nabídky min. z 5 různých menu 2 dny předem + salátový bufet, v den příjezdu se podává jednotné menu).

V hotelu Jurkovičův dům**** je možné denně kromě neděle nově využít lehké polední občerstvení (polévka, snack a salátový bufet).

V hotelu Alexandria jsou snídaně a večeře bufetové, podávají se v hotelové restauraci. Hosté hotelu Alexandria platí zálohu na obědy. Zaplacená finanční záloha na obědy musí být vyčerpána. Konzumaci nad rámec finanční zálohy doplácí klient na místě. Obědy jsou servírované. Dle místa podávání obědů si hosté vybírají z poledního menu dle aktuální nabídky nebo z jídelního lístku.

Ubytování bez stravování

Pokud hledáte pobyt bez stravování, ubytujte se ve vilách Alpská růže**** nebo Chaloupka****. Všechny pobyty z naší nabídky v těchto ubytovacích zařízeních nabízíme ve variantě bez stravy.