Kalendář akcí

<  Červenec 2018  >
25. Pondělí26. Úterý27. Středa28. Čtvrtek29. Pátek30. Sobota 1. Neděle
 

Melodie pro Vás

Hotel Alexandria

19:30

Melodie pro Vás

Hotel Alexandria

19:30

Večer poslechových melodií.

Život podle Jonesových

Lázeňské divadlo

19:30

Život podle Jonesových

Lázeňské divadlo

19:30

Luhačovice a odkaz Dušana Jurkoviče

CA Luhanka

13:30, 15:30

Luhačovice a odkaz Dušana Jurkoviče

CA Luhanka

13:30, 15:30

Komentovaná procházka s průvodcem po stopách slovenského architekta Dušana Jurkoviče.

Kolonádní koncert

Lázeňské náměstí

15:00

Kolonádní koncert

Lázeňské náměstí

15:00

Swingdixie VH Olomouc

Taneční večer

Hotel Alexandria

19:30

Taneční večer

Hotel Alexandria

19:30

K tanci a poslechu hraje Duo Jupiter.

Valašsko

CA Luhanka

12:05

Valašsko

CA Luhanka

12:05

Zájezd – Velké Karlovice – srdce Valašska – návštěva muzea a dřevěného kostela, posezení v příjemném prostředí valašské koliby

Luhačovice, jak je neznáte

CA Luhanka

14:00

Luhačovice, jak je neznáte

CA Luhanka

14:00

Komentovaná procházka s průvodcem s výkladem o historii a minerálních pramenech.

Taneční večer

Hotel Alexandria

19:30

Taneční večer

Hotel Alexandria

19:30

K tanci a poslechu hraje skupina Expres.

Katarína Máliková / Luhovaný Vincent

Lázeňské náměstí

16:00

Katarína Máliková / Luhovaný Vincent

Lázeňské náměstí

16:00

Kolonádní koncert

Pustevny

CA Luhanka

12:05

Pustevny

CA Luhanka

12:05

Zájezd –  Jurkovičova architektura a příjemná procházka v krásném prostředí beskydských hor

2. Pondělí 3. Úterý 4. Středa 5. Čtvrtek 6. Pátek 7. Sobota 8. Neděle
 

Melodie pro Vás

Hotel Alexandria

19:30

Melodie pro Vás

Hotel Alexandria

19:30

Večer poslechových melodií.

Luhačovice a odkaz Dušana Jurkoviče

CA Luhanka

13:30, 15:30

Luhačovice a odkaz Dušana Jurkoviče

CA Luhanka

13:30, 15:30

Komentovaná procházka s průvodcem po stopách slovenského architekta Dušana Jurkoviče.

Drahá legrace / Francis Weber

Lázeňské divadlo

19:30

Drahá legrace / Francis Weber

Lázeňské divadlo

19:30

Změna termínu ze 3. 7. 2018 na 4. 7. 2018

Taneční večer

Hotel Alexandria

19:30

Taneční večer

Hotel Alexandria

19:30

K tanci a poslechu hraje Duo Jupiter.

Komňa, Baťův kanál

CA Luhanka

12:05

Komňa, Baťův kanál

CA Luhanka

12:05

Zájezd – netradiční zážitek – plavba po Baťově kanále, ochutnávka přírodních výrobků z Eko-sadů v Komni

Luhačovice, jak je neznáte

CA Luhanka

14:00

Luhačovice, jak je neznáte

CA Luhanka

14:00

Komentovaná procházka s průvodcem s výkladem o historii a minerálních pramenech.

Taneční večer

Hotel Alexandria

19:30

Taneční večer

Hotel Alexandria

19:30

K tanci a poslechu hraje Marathon Band Dušana Mathona.

Kolonádní koncert

Lázeňské náměstí

16:00

Kolonádní koncert

Lázeňské náměstí

16:00

Dechová hudba Holanďanka

Kolonádní koncert

Lázeňské náměstí

16:00

Kolonádní koncert

Lázeňské náměstí

16:00

Stanley's Dixie Street Band

Baťův kanál

CA Luhanka

13:00

Baťův kanál

CA Luhanka

13:00

Zájezd – netradiční zážitek – plavba po Baťově kanále

9. Pondělí10. Úterý11. Středa12. Čtvrtek13. Pátek14. Sobota15. Neděle
 

Moravský večer

Hotel Alexandria

19:30

Moravský večer

Hotel Alexandria

19:30

Večer se Strážnickou cimbálovou muzikou Michala Miltáka.

Luhačovice a odkaz Dušana Jurkoviče

CA Luhanka

13:30, 15:30

Luhačovice a odkaz Dušana Jurkoviče

CA Luhanka

13:30, 15:30

Komentovaná procházka s průvodcem po stopách slovenského architekta Dušana Jurkoviče.

 

Taneční večer

Hotel Alexandria

19:30

Taneční večer

Hotel Alexandria

19:30

K tanci a poslechu hraje Duo Jupiter.

Kolonádní koncert

Lázeňské náměstí

16:00

Kolonádní koncert

Lázeňské náměstí

16:00

Boršičanka Antonína Koníčka

Baťův kanál

CA Luhanka

12:05

Baťův kanál

CA Luhanka

12:05

Zájezd – netradiční zážitek – plavba po Baťově kanále, exkurze u výrobce přírodních moštů s ochutnávkou

Buchlov, Boršice

CA Luhanka

12:05

Buchlov, Boršice

CA Luhanka

12:05

Zájezd – návštěva jednoho z nejstarších hradů – Buchlov, ochutnávka vína v Boršicích

Luhačovice, jak je neznáte

CA Luhanka

14:00

Luhačovice, jak je neznáte

CA Luhanka

14:00

Komentovaná procházka s průvodcem s výkladem o historii a minerálních pramenech.

Taneční večer

Hotel Alexandria

19:30

Taneční večer

Hotel Alexandria

19:30

K tanci a poslechu hraje Duo Yuro.

Lednice

CA Luhanka

9:05

Lednice

CA Luhanka

9:05

Zájezd – za poznáním Lednicko-Valtického areálu s prohlídkou gotického zámku a plavbou lodí zámeckou zahradou

16. Pondělí17. Úterý18. Středa19. Čtvrtek20. Pátek21. Sobota22. Neděle

Příhody lišky Bystroušky / Leoš Janáček

Lázeňské náměstí

20:00

Festival Janáček a Luhačovice

Slavnostní zahájení Festivalu Janáček a Luhačovice

Busta Leoše Janáčka

16:30

Festival Janáček a Luhačovice

Vilém Veverka a Ensemble 18+

Lázeňské divadlo

19:30

Vilém Veverka a Ensemble 18+

Lázeňské divadlo

19:30

Festival Janáček a Luhačovice

Melodie pro Vás

Hotel Alexandria

19:30

Melodie pro Vás

Hotel Alexandria

19:30

Večer poslechových melodií.

S Calmou za Janáčkem

bude upřesněno

15:00

S Calmou za Janáčkem

bude upřesněno

15:00

Festival Janáček a Luhačovice

Lavička Leoše Janáčka

Lázeňské náměstí

16:00

Lavička Leoše Janáčka

Lázeňské náměstí

16:00

Festival Janáček a Luhačovice

Luhačovice a odkaz Dušana Jurkoviče

CA Luhanka

13:30, 15:30

Luhačovice a odkaz Dušana Jurkoviče

CA Luhanka

13:30, 15:30

Komentovaná procházka s průvodcem po stopách slovenského architekta Dušana Jurkoviče.

Kristina Nouzovská Fialová a Komorní filharmonie Pardubice

Lázeňské divadlo

19:30

Festival Janáček a Luhačovice

Geny a skutečnosti

Lázeňské divadlo

15:00

Geny a skutečnosti

Lázeňské divadlo

15:00

Festival Janáček a Luhačovice

Kateřina Javůrková a Slovak Sinfonietta

Lázeňské divadlo

19:30

Festival Janáček a Luhačovice

Taneční večer

Hotel Alexandria

19:30

Taneční večer

Hotel Alexandria

19:30

K tanci a poslechu hraje Duo Jupiter.

Písně hukvaldských Beskyd

Lázeňské náměstí

16:00

Písně hukvaldských Beskyd

Lázeňské náměstí

16:00

Festival Janáček a Luhačovice

Milotice, Baťův kanál

CA Luhanka

12:05

Milotice, Baťův kanál

CA Luhanka

12:05

Zájezd – zažijte netradiční zážitek – plavbu po Baťově kanále a návštěvu barokního zámku - Milotice

La Rappresentazione di Anima et di Corpo aneb Představení o duši a těle/ Emilio de´Cavalieri

kostel svaté Rodiny

19:30

Festival Janáček a Luhačovice

Rodina Blahova a Luhačovice

Lázeňské divadlo

15:00

Rodina Blahova a Luhačovice

Lázeňské divadlo

15:00

Festival Janáček a Luhačovice

Luhačovice, jak je neznáte

CA Luhanka

Komentovaná procházka s průvodcem s výkladem o historii a minerálních pramenech.

Taneční večer

Hotel Alexandria

19:30

Taneční večer

Hotel Alexandria

19:30

K tanci a poslechu hraje skupina Expres.

Kolonádní koncert

Lázeňské náměstí

16:00

Kolonádní koncert

Lázeňské náměstí

16:00

Taneční orchestr Akvarel

Kroměříž

CA Luhanka

12:05

Kroměříž

CA Luhanka

12:05

Zájezd – prohlídka arcibiskupského zámku a Květné zahrady zapsané na seznamu UNESCO

23. Pondělí24. Úterý25. Středa26. Čtvrtek27. Pátek28. Sobota29. Neděle
 

Moravský večer

Hotel Alexandria

19:30

Moravský večer

Hotel Alexandria

19:30

Večer s cimbálovou muzikou Korečnica.

Luhačovice a odkaz Dušana Jurkoviče

CA Luhanka

13:30, 15:30

Luhačovice a odkaz Dušana Jurkoviče

CA Luhanka

13:30, 15:30

Komentovaná procházka s průvodcem po stopách slovenského architekta Dušana Jurkoviče.

 

Taneční večer

Hotel Alexandria

19:30

Taneční večer

Hotel Alexandria

19:30

K tanci a poslechu hraje skupina Another way.

Kolonádní koncert

Lázeňské náměstí

16:00

Kolonádní koncert

Lázeňské náměstí

16:00

Big Band ZUŠ Veselí nad Moravou

Buchlovice, Baťův kanál

CA Luhanka

12:05

Buchlovice, Baťův kanál

CA Luhanka

12:05

Zájezd – zažijte netradiční zážitek – plavbu po Baťově kanále a návštěva renesančního zámku - Buchlovice

Vězeň na Druhé Avenue - VYPRODÁNO!

Lázeňské divadlo

19:30

Vězeň na Druhé Avenue - VYPRODÁNO!

Lázeňské divadlo

19:30

Simona Stašová a Kamil Halbich v hlavních rolích slavné americké komedie.

Luhačovice, jak je neznáte

CA Luhanka

14:00

Luhačovice, jak je neznáte

CA Luhanka

14:00

Komentovaná procházka s průvodcem s výkladem o historii a minerálních pramenech.

Taneční večer

Hotel Alexandria

19:30

Taneční večer

Hotel Alexandria

19:30

K tanci a poslechu hraje skupina Expres.

Kolonádní koncert

Lázeňské náměstí

16:00

Kolonádní koncert

Lázeňské náměstí

16:00

Big band Holešov

Komňa, Baťův kanál

CA Luhanka

12:05

Komňa, Baťův kanál

CA Luhanka

12:05

Zájezd – netradiční zážitek – plavba po Baťově kanále, ochutnávka přírodních výrobků z eko sadů v Komni

30. Pondělí31. Úterý 1. Středa 2. Čtvrtek 3. Pátek 4. Sobota 5. Neděle

Zahajovací koncert

Městský dům kultury Elektra - sál Rondo

19:30

Zahajovací koncert

Městský dům kultury Elektra - sál Rondo

19:30

Akademie Václava Hudečka

Luhačovice a odkaz Dušana Jurkoviče

CA Luhanka

13:30, 15:30

Luhačovice a odkaz Dušana Jurkoviče

CA Luhanka

13:30, 15:30

Komentovaná procházka s průvodcem po stopách slovenského architekta Dušana Jurkoviče.

Buchlov, Boršice

CA Luhanka

12:15

Buchlov, Boršice

CA Luhanka

12:15

Zájezd – návštěva jednoho z nejstarších hradů – Buchlov, ochutnávka kvalitních vín v Boršicích

Kolonádní koncert

Lázeňské náměstí

16:00

Kolonádní koncert

Lázeňské náměstí

16:00

Stanley's Dixie Street Band

Pustevny

CA Luhanka

12:05

Pustevny

CA Luhanka

12:05

Zájezd – Jurkovičova architektura a příjemná procházka v krásném prostředí beskydských hor

Luhačovice, jak je neznáte

CA Luhanka

14:00

Luhačovice, jak je neznáte

CA Luhanka

14:00

Komentovaná procházka s průvodcem s výkladem o historii a minerálních pramenech.

Taneční večer

Hotel Alexandria

19:30

Taneční večer

Hotel Alexandria

19:30

K tanci a poslechu hraje skupina Expres.

Návraty vítězů

kostel svaté Rodiny

19:30

Návraty vítězů

kostel svaté Rodiny

19:30

Akademie Václava Hudečka

Kolonádní koncert

Lázeňské náměstí

16:00

Kolonádní koncert

Lázeňské náměstí

16:00

Slovácká krojovaná dechová hudba Vlčnovjanka

Krásné stavby s krásnou hudbou

Poutní chrám Narození Panny Marie ve Štípě

18:00

Krásné stavby s krásnou hudbou

Poutní chrám Narození Panny Marie ve Štípě

18:00

Akademie Václava Hudečka

Dnes 18. 9. 2018

Luhačovice a odkaz Dušana Jurkoviče

Komentovaná procházka s průvodcem po stopách slovenského architekta Dušana Jurkoviče.

Čt 20. 9. 2018

Milotice, Baťův kanál

Zájezd – zažijte netradiční zážitek – plavbu po Baťově kanále a návštěvu barokního zámku - Milotice

Pá 21. 9. 2018

Luhačovice, jak je neznáte

Komentovaná procházka s průvodcem s výkladem o historii a minerálních pramenech.

So 22. 9. 2018

Power jóga

Světový wellness den

So 22. 9. 2018

Flow jóga

Světový wellness den

So 22. 9. 2018

Klasická jóga

Světový wellness den

Ne 23. 9. 2018

Kolonádní koncert

Pěvecký sbor Janáček

Ne 23. 9. 2018

Valašsko

Zájezd – Velké Karlovice – srdce Valašska – návštěva muzea a dřevěného kostela, posezení v příjemném prostředí valašské koliby

Ne 23. 9. 2018

Power jóga

Světový wellness den

Ne 23. 9. 2018

Flow jóga

Světový wellness den

Ne 23. 9. 2018

Klasická jóga

Světový wellness den

Út 25. 9. 2018

Luhačovice a odkaz Dušana Jurkoviče

Komentovaná procházka s průvodcem po stopách slovenského architekta Dušana Jurkoviče.

Archiv akcí