Kalendář akcí

<  Srpen 2017  >
31. Pondělí 1. Úterý 2. Středa 3. Čtvrtek 4. Pátek 5. Sobota 6. Neděle

Zahajovací koncert / Akademie Václava Hudečka

Městský dům kultury Elektra - sál Rondo

19:30

Zahajovací koncert / Akademie Václava Hudečka

Městský dům kultury Elektra - sál Rondo

19:30

Václav Hudeček, Pavla Tesařová (vítězka XX. ročníku) - housle
Kristýna Kůstková, Nikola Uramová – soprán, Baroccosempregiovane – komorní orchestr

Moravský večer

Hotel Alexandria

19:30

Moravský večer

Hotel Alexandria

19:30

Večer s cimbálovou muzikou Korečnica.

Luhačovice a odkaz Dušana Jurkoviče

Jurkovičův dům

13:00, 14:30

Luhačovice a odkaz Dušana Jurkoviče

Jurkovičův dům

13:00, 14:30

Komentovaná procházka s průvodcem po stopách slovenského architekta Dušana Jurkoviče.

 

Kovozoo, Baťův kanál

CA Luhanka

12:05

Kovozoo, Baťův kanál

CA Luhanka

12:05

Zájezd – netradiční zážitek – plavba po Baťově kanále, návštěva – unikátní kovové zoo 

Taneční večer

Hotel Alexandria

19:30

Taneční večer

Hotel Alexandria

19:30

K tanci a poslechu hraje Duo Jupiter.

 

Milotice, Baťův kanál

CA Luhanka

12:05

Milotice, Baťův kanál

CA Luhanka

12:05

Zájezd – netradiční zážitek – plavba po Baťově kanále, prohlídka barokního zámku v Miloticích 

Taneční večer

Hotel Alexandria

19:30

Taneční večer

Hotel Alexandria

19:30

K tanci a poslechu hraje skupina Expres.

Návraty vítězů / Akademie Václava Hudečka

kostel svaté Rodiny

19:30

Ludmila Pavlová vítězka XIX. ročníku Akademie V. Hudečka - housle, Stanislav Gallin – klavír

Krásné stavby s krásnou hudbou / Akademie Václava Hudečka

Poutní chrám Narození Panny Marie ve Štípě

18:00

Krásné stavby s krásnou hudbou / Akademie Václava Hudečka

Poutní chrám Narození Panny Marie ve Štípě

18:00

Václav Hudeček, Iva Kramperová – housle, Marek Zvolánek – trubka, Pavel Svoboda – varhany, Baroccosempregiovane – komorní orchestr

Orchestr Stanislava Sládka Uherský Brod

Lázeňské náměstí

16:00

Orchestr Stanislava Sládka Uherský Brod

Lázeňské náměstí

16:00

Kolonádní koncert

7. Pondělí 8. Úterý 9. Středa10. Čtvrtek11. Pátek12. Sobota13. Neděle

I. Absolventský koncert / Akademie Václava Hudečka

Hala Vincentka

19:30

Na Absolventském koncertě se představí studenti XXI. ročníku Akademie V. Hudečka , za klavírního doprovodu Lukáše Klánského a Slávky Vernerové Pěchočové

Melodie pro Vás

Hotel Alexandria

19:30

Melodie pro Vás

Hotel Alexandria

19:30

Večer poslechových melodií.

Luhačovice a odkaz Dušana Jurkoviče

Jurkovičův dům

13:00, 14:30

Luhačovice a odkaz Dušana Jurkoviče

Jurkovičův dům

13:00, 14:30

Komentovaná procházka s průvodcem po stopách slovenského architekta Dušana Jurkoviče.

II. Absolventský koncert / Akademie Václava Hudečka

Lázeňské divadlo

19:30

Na Absolventském koncertě se představí studenti XXI. ročníku Akademie V. Hudečka , za klavírního doprovodu Lukáše Klánského a Slávky Vernerové Pěchočové

Buchlovice, Baťův kanál

CA Luhanka

12:05

Buchlovice, Baťův kanál

CA Luhanka

12:05

Zájezd – zažijte netradiční zážitek – plavbu po Baťově kanále a návštěva renesančního zámku - Buchlovice

Taneční večer

Hotel Alexandria

19:30

Taneční večer

Hotel Alexandria

19:30

K tanci a poslechu hraje Duo Jupiter.

III. Absolventský koncert / Akademie Václava Hudečka

Lázeňské divadlo

19:30

Na Absolventském koncertě se představí studenti XXI. ročníku Akademie V. Hudečka , za klavírního doprovodu Lukáše Klánského a Slávky Vernerové Pěchočové

Cimbálová muzika Kaňúr

Lázeňské náměstí

16:00

Cimbálová muzika Kaňúr

Lázeňské náměstí

16:00

Kolonádní koncert

Galakoncert / Akademie Václava Hudečka

Městský dům kultury Elektra - sál Rondo

19:30

Galakoncert / Akademie Václava Hudečka

Městský dům kultury Elektra - sál Rondo

19:30

Slavnostní ceremoniál - ocenění studentů XXI. ročníku Akademie V. Hudečka

Taneční večer

Hotel Alexandria

19:30

Taneční večer

Hotel Alexandria

19:30

K tanci a poslechu hraje Marathon Band Dušana Mathona.

Příběh Coco Chanel / Jiří Just

Lázeňské divadlo

19:30

Příběh Coco Chanel / Jiří Just

Lázeňské divadlo

19:30

Osudové lásky ženy, která se stala legendou.

Dechová hudba Dolněmčanka

Lázeňské náměstí

16:00

Dechová hudba Dolněmčanka

Lázeňské náměstí

16:00

Kolonádní koncert

Rožnov pod Radhoštěm

CA Luhanka

9:05

Rožnov pod Radhoštěm

CA Luhanka

9:05

Zájezd – Návštěva Valašského městečka s programem „Starodávný jarmark“, exkurze – výroba svíček UNIPAR

14. Pondělí15. Úterý16. Středa17. Čtvrtek18. Pátek19. Sobota20. Neděle
 

Moravský večer

Hotel Alexandria

19:30

Moravský večer

Hotel Alexandria

19:30

Večer s cimbálovou muzikou Korečnica.

Luhačovice a odkaz Dušana Jurkoviče

Jurkovičův dům

13:00, 14:30

Luhačovice a odkaz Dušana Jurkoviče

Jurkovičův dům

13:00, 14:30

Komentovaná procházka s průvodcem po stopách slovenského architekta Dušana Jurkoviče.

Recitál Ladi Kerndla

Lázeňské divadlo

19:30

Recitál Ladi Kerndla

Lázeňské divadlo

19:30

Večer světových a filmových melodií. Host večera quitarist Dennis Parks / USA

Taneční večer

Hotel Alexandria

19:30

Taneční večer

Hotel Alexandria

19:30

K tanci a poslechu hraje Duo Jupiter.

Vojenská hudba Olomouc

Lázeňské náměstí

16:00

Vojenská hudba Olomouc

Lázeňské náměstí

16:00

Kolonádní koncert

Uherský Ostroh, Baťův kanál

CA Luhanka

12:05

Zájezd – zažijte netradiční zážitek – plavbu po Baťově kanále a návštěvu zámku s iluzorní výstavou Atlantida

 

Taneční večer

Hotel Alexandria

19:30

Taneční večer

Hotel Alexandria

19:30

K tanci a poslechu hraje Duo Milan a Jarka.

Kroměříž

CA Luhanka

12:05

Kroměříž

CA Luhanka

12:05

Zájezd –  prohlídka arcibiskupského zámku, Květné zahrady a návštěva akce „Dožínky“ na náměstí

8. sjezd Jawistů

Lázeňské náměstí

10:00

8. sjezd Jawistů

Lázeňské náměstí

10:00

Setkání příznivců motocyklů a vozidel značky JAWA.

Vernisáž výstavy Slováckého divadla Uherské Hradiště

Hala Vincentka

15:00

Divadelní Luhačovice

Big band Holešov

Lázeňské náměstí

16:00

Big band Holešov

Lázeňské náměstí

16:00

Kolonádní koncert

21. Pondělí22. Úterý23. Středa24. Čtvrtek25. Pátek26. Sobota27. Neděle

Ještěrka na slunci / John Murrel

Lázeňské divadlo

19:30

Ještěrka na slunci / John Murrel

Lázeňské divadlo

19:30

Divadelní Luhačovice

Ozvěny Zlínského besedování

Lázeňské náměstí

16:00

Ozvěny Zlínského besedování

Lázeňské náměstí

16:00

Kolonádní koncert

Melodie pro Vás

Hotel Alexandria

19:30

Melodie pro Vás

Hotel Alexandria

19:30

Večer poslechových melodií.

Červená / John Logan

Lázeňské divadlo

19:30

Červená / John Logan

Lázeňské divadlo

19:30

Divadelní Luhačovice

Luhačovice a odkaz Dušana Jurkoviče

Jurkovičův dům

13:00, 14:30

Luhačovice a odkaz Dušana Jurkoviče

Jurkovičův dům

13:00, 14:30

Komentovaná procházka s průvodcem po stopách slovenského architekta Dušana Jurkoviče.

MUDr. Jan Cimický: "Paris, mon amour"

Společenský dům

15:00

MUDr. Jan Cimický: "Paris, mon amour"

Společenský dům

15:00

Divadelní Luhačovice

Frída Kahlo / Jakub Maceček

Lázeňské divadlo

19:30

Frída Kahlo / Jakub Maceček

Lázeňské divadlo

19:30

Divadelní Luhačovice

Taneční večer

Hotel Alexandria

19:30

Taneční večer

Hotel Alexandria

19:30

K tanci a poslechu hraje Duo Jupiter.

Jenom život / Veronique Olmi

Lázeňské divadlo

19:30

Jenom život / Veronique Olmi

Lázeňské divadlo

19:30

Divadelní Luhačovice

Beseda - Milan Kňažko a Miloslav Mejzlík

Společenský dům

15:00

Divadelní Luhačovice

Musica Folklorica

Lázeňské náměstí

16:00

Musica Folklorica

Lázeňské náměstí

16:00

Kolonádní koncert

Už zase miluju!!!

Lázeňské divadlo

19:30

Už zase miluju!!!

Lázeňské divadlo

19:30

Divadelní Luhačovice

Čarodějnice v kuchyni / Caroline Smithová

Lázeňské divadlo

19:30

Divadelní Luhačovice

Lednice

CA Luhanka

9:00

Lednice

CA Luhanka

9:00

Zájezd – za poznáním Lednicko-Valtického areálu s prohlídkou gotického zámku a možností plavby k Minaretu 

Piknik v bílém

Lázeňské náměstí

14:00

Piknik v bílém

Lázeňské náměstí

14:00

Historicky první Luhačovický piknik v bílém - jako rozloučení s rozmarným létem.

Stanley´s Dixie Street Band

Lázeňské náměstí

16:00

Stanley´s Dixie Street Band

Lázeňské náměstí

16:00

Večerní plavba po Baťově kanále s degustací vín

CA Luhanka

18:45

Zájezd – netradiční zážitek – večerní plavba po Baťově kanále s ochutnávkou vín

28. Pondělí29. Úterý30. Středa31. Čtvrtek 1. Pátek 2. Sobota 3. Neděle
 

Moravský večer

Hotel Alexandria

19:30

Moravský večer

Hotel Alexandria

19:30

Večer s cimbálovou muzikou Korečnica.

Luhačovice a odkaz Dušana Jurkoviče

Jurkovičův dům

13:00, 14:30

Luhačovice a odkaz Dušana Jurkoviče

Jurkovičův dům

13:00, 14:30

Komentovaná procházka s průvodcem po stopách slovenského architekta Dušana Jurkoviče.

 

Taneční večer

Hotel Alexandria

19:30

Taneční večer

Hotel Alexandria

19:30

K tanci a poslechu hraje Duo Jupiter.

Ovocňák“ s ochutnávkou přírodních moštů, Baťův kanál

CA Luhanka

12:05

Zájezd – netradiční zážitek – plavba po Baťově kanále, exkurze u výrobce přírodních moštů s ochutnávkou

P R S A

Lázeňské divadlo

19:30

P R S A

Lázeňské divadlo

19:30

Představení P.r.s.a. je hořkou rodinnou komedií a dámskou jízdou nejen pro ženy.

Luhačovice, jak je neznáte

CA Luhanka

14:00

Luhačovice, jak je neznáte

CA Luhanka

14:00

Komentovaná procházka s průvodcem s výkladem o historii a minerálních pramenech.

Taneční večer

Hotel Alexandria

19:30

Taneční večer

Hotel Alexandria

19:30

Vlčnovjanka

Lázeňské náměstí

15:00

Vlčnovjanka

Lázeňské náměstí

15:00

Kolonádní koncert

Dnes 18. 11. 2017

Taneční večer

K tanci a poslechu hraje Duo Jupiter.

Út 21. 11. 2017

Moravský večer

Večer s cimbálovou muzikou Korečnica.

Út 21. 11. 2017

Retro diskotéka

DJ Anders hraje hity 60. a 90. let.

Út 21. 11. 2017

Luhačovice a odkaz Dušana Jurkoviče

Komentovaná procházka s průvodcem po stopách slovenského architekta Dušana Jurkoviče.

St 22. 11. 2017

Večer s Mendelssohnem

Návštěva Kongresového centra Zlín.

Čt 23. 11. 2017

Vizovice

Zájezd –  exkurze – likérka Rudolf Jelínek s ochutnávkou a možností nákupu, prohlídka soukromých skláren 

Pá 24. 11. 2017

I. Adventní koncert

Nejkrásnější vánoční melodie a písně

Pá 24. 11. 2017

Luhačovice, jak je neznáte

Komentovaná procházka s průvodcem s výkladem o historii a minerálních pramenech.

So 25. 11. 2017

Taneční večer

K tanci a poslechu hraje Duo Jupiter.

So 25. 11. 2017

Baťův kanál, Uherské Hradiště

Zájezd – zažijte netradiční zážitek – plavbu po říčním úseku Baťova kanálu, ochutnávka vína - Galerii slováckých vín v Uherském Hradišti

Po 27. 11. 2017

Večer s harmonikou

Archiv akcí