Společenský dům

Místo pro kongresy či konference v Luhačovicích

  • kongresový sál s kapacitou až 250 osob
  • 7 salonků pro 8 – 80 osob
  • 2 restaurace (každá pojme 160 hostů), které lze uprostřed propojit tanečním parketem
  • stylová vinárna Domino s živou hudbou a kapacitou 140 hostů

Konferenční prostory
Ceník služeb

Společenský dům nabízí ideální prostory pro větší firemní akce. Interiér Společenského domu skýtá neopakovatelnou atmosféru stylově čistého funkcionalismu. Překvapí vás jednoduchostí a variabilitou. Kongresový sál a několik salonků mohou být rozmanitě uspořádané podle vašich požadavků. Jednotlivé prostory ve Společenském domě propojuje foyer a chodby. Jsou ideálním místem pro doprovodné prezentace, registrace a prezence. S výjimkou vinárny Domino je celý Společenský dům protkán denním světlem. Některé salonky nabízejí exkluzivní výhled do lázeňského parku.

Ve Společenském domě se konala řada úspěšných akcí. K nejvýznamnějším se řadí setkání ministrů práce a sociálních věcí Evropské unie v lednu 2009, kdy Česká republika předsedala Evropě. Společenský dům poskytuje každý rok zázemí lékařské konferenci, kterou pořádá naše firma ve spolupráci s Českou lékařskou společností J. E. Purkyně. Ve stejných prostorách se každoročně koná reprezentační lázeňský ples v Luhačovicích. Tato tradiční společenská akce pro více jak 700 hostů patří k významným událostem Zlínského kraje.

Dle vašich potřeb zajistíme:

  • konferenční servis (wi-fi, ozvučení sálů, služby IT technika, projektory, projekční plátna, flipcharty, DVD přehrávače a ostatní)
  • catering (coffee breaky, pracovní i slavnostní menu, bufety, rauty, koktejly, číše vína)
  • doprovodný program (lázeňské a wellness procedury, výlety do okolí, exkurze s degustacemi, ochutnávky vín, outdoorové aktivity, kulturní programy, květinová výzdoba, služby profesionálního fotografa, mobilní casino, facepainting, bodypainting a mnoho dalších)

Vašim požadavkům přizpůsobíme i ty nejmenší detaily.


Rádi vám zašleme cenovou nabídku. Napište nám nebo zavolejte:

Společenský dům, tel.: 731605992, e-mail: akce@lazneluhacovice.cz

Poptávka akcE