Online platby

Úhrada pobytu platební kartouÚhrada pobytu platební kartou:
Variabilní symbol:
Částka:
 

 

Platit tímto způsobem můžete po obdržení potvrzení objednávky pobytu, ve kterém je uveden variabilní symbol a příslušné bankovní spojení pro platbu v Kč (CZK) nebo v EUR.

Přijímáme platební karty: VISA, VISA ELECTRON, MasterCard, American Express, Maestro, JCB, Diners Club/DISCOVER, V PAY

Průběh úhrady platební kartou na internetu

Po zvolení platby platební kartou jako způsobu úhrady pobytu budete přesměrováni na platební stránku, na které se zobrazí formulář pro vyplnění údajů o platbě. Vyplníte potřebné údaje - číslo platební karty, datum ukončení její platnosti a CVV2/CVC2 - poslední trojčíslí předtištěné na podpisovém proužku platební karty.
Po provedení transakce budete přesměrováni zpět na stránky Lázní Luhačovice, a. s., kde naleznete informaci, zda transakce proběhla úspěšně, či zda byla úhrada zamítnuta (včetně důvodu zamítnutí).

Bezpečnost transakce

Platba kartou je založena na standardu 3-D Secure, který v současné době představuje nejbezpečnější metodu on-line plateb kartou. Tento standard podporují dvě největší karetní asociace, MasterCard a VISA, které tuto platební metodu prezentují pod obchodní značkou MasterCard SecureCode a Verified by Visa. Přenos informací o platební kartě je zabezpečen protokolem SSL.
K údajům o platební kartě navíc nemá internetový obchodník, tj. Lázně Luhačovice, a. s. přístup - údaje o platební kartě se vyplňují na zabezpečené platební stránce, obchodník pouze obdrží od banky informaci, zda se platba uskutečnila, číslo platební karty však nezíská.
Přítomnost log Verified by Visa kartové asociace Visa a MasterCard Secure Code kartové asociace MasterCard zaručuje bezpečnou platbu.

 

Kontakt pro případ kontroly úhrady:

Telefon: 577682251
e-mail: info@lazneluhacovice.cz