8. 3. 2016

Pronájem nebytových prostor Myslivna

Lázně Luhačovice, a.s. nabízejí k pronájmu nebytové prostory, s vnitřním vybavením interiéru v objektu penzionu Myslivna, určené k provozování hostinské činnosti.


Způsob provozování lze jako čajovna nebo čokoládovna nebo denní vinárna (případně s vinotékou) nebo kavárna/cukrárna od 1. 4. 2016. Uvedené pořadí je dle priorit pro výběr nájemce.
Objekt se nachází v lázeňské zóně v těsné blízkosti lázeňské kolonády a dominanty Luhačovic, hotelu Jurkovičův dům**** na adrese: ulice Dr. Palka Blaho 122, 763 26 Luhačovice.

Kapacita provozovny je 34 míst o rozloze 41 m2 + přípravná a obslužná část, toalety pro hosty, zázemí pro personál. Provozovna je plně vybavena nábytkem a částečně technologickým zařízením pro hostinskou činnost. Drobným spotřebním materiálem vybavena není. Lze využívat venkovní prostory pro letní zahrádku.

Minimální výše měsíčního pronájmu včetně paušálních plateb za služby (teplo, vodné, stočné, odvoz odpadu) bude 20.250,- Kč včetně DPH, k tomu elektřina dle skutečné spotřeby.
Prohlídka prostor s podrobnějšími informacemi je možná individuálně po předchozí domluvě s Ing. Urbancovou tel. 731 605 992.

Vaše žádosti zasílejte do 20.3.2016 na adresu: urbancova@lazneluhacovice.cz s informací, jakou provozovnu byste chtěli v objektu provozovat a jaké máte zkušenosti s provozováním hostinské činnosti.