Slevy a výhody pro hosty

Získejte až 20% slevu FIRST MINUTE za včasnou objednávku

Vyberte a objednejte si svůj pobyt již při zahájení prodeje od 1.10.2017. Jen v tuto dobu máte zároveň ten nejširší výběr pobytů na rok 2018.

Na pobyty v hotelech Alexandria, Jurkovičův dům, Palace nebo Morava můžete čerpat jedinečnou slevu FIRST MINUTE s garancí nejnižší ceny. Ostatní akční či LAST MINUTE nabídky v roce 2018 se budou vztahovat jen na úzký výběr pobytů.

Další slevy a výhody pro naše hosty

Zvýhodnění léčebných pobytů

Objednejte si u nás Tradiční luhačovickou kúru, pobyty Týden pro zdraví nebo Medical wellness v délce 14 či 21 nocí a získáte 1 nebo 3 noci zdarma. Sleva platí celoročně a nelze ji kombinovat s jinými slevami.

1lůžkové pokoje bez příplatku

Platí u Tradiční luhačovické kúry a pobytu Týden pro zdraví a Medical wellness v délce 21 dní ve všech hotelech, vilách a penzionech.

Akční nabídka

Nabízíme časově omezené a cenově zvýhodněné akční nabídky v průběhu celého roku.

Aktuální akční nabídky

Last minute

Doprodej pobytů za zvýhodněnou cenu. Podívejte se na aktuální nabídku.

Aktuální nabídky Last minute

Zdarma 3 dny příspěvkové lázeňské péče

Objednejte si u nás příspěvkovou lázeňskou péči s plnou penzí na 21 dní a zaplatíte pouze za 18. Zdarma máte 3 noci ubytování a stravování. Léčbu hradí vaše zdravotní pojišťovna.

Výhodné ceny pro doprovod

Doprovázíte svého partnera do lázní? Využijte naší zvýhodněné nabídky pobytu pro doprovod klienta komplexní nebo příspěvkové lázeňské péče.

S naší slevovou knížkou ušetříte

Získejte balíček inhalací za skvělých 400 Kč. Čerpejte řadu dalších slev v našich lázeňských zařízeních. S klientskou kartou můžete nakupovat za výhodné ceny i v našich partnerských prodejnách.
Hosté Lázní Luhačovice, a.s. mají výrazně nižší vstupné do wellness a fitness centra v ALEXANDRIA**** Spa & Wellness hotelu a do bazénu v Centrálních lázních. Naše cestovní agentura Luhanka pro vás připravila výrazné slevy na zájezdy.

Slevová knížka

Doprava do lázeňských hotelů a penzionů

Z autobusového či vlakového nádraží vás dopravíme vlastním vozidlem (za poplatek 30 Kč / jedna cesta) až do hotelu či penzionu, kde budete ubytováni.