Luhačovická divadelní sešlost

5. ročník 15. - 17. 6. 2017

Tradiční setkání ochotnických divadelních souborů pod záštitou herců Petry a Radovana Králových.

15. 6. 2017 - Miláčku už mě nes*er a napiš komedii! / Divadlo Hvozdná

Jeden byt, jeden páteční večer a návštěva souseda, která se tentokrát trošku protáhne. Komedie drobných zápletek a malých překvapení s trochou šlehačky.

Hrají: Jaromír Javora, Zdeněk Julina j.h., David Langer

REZERVACE VSTUPENEK

16. 6. 2017 To ste vy, pán Taner? / Divadlo 21 Opatová - Trenčín

Trpký příběh o dvojci podvodníků a nekonečné dobrotě slečny Opaly. Opala Kronkieová je opustěná dáma, která bydlí daleko za městem a většinu svého času tráví shromažďováním haraburdí z nedalekého skladiště. Triu nesúspěšných podvodníků se podaří přesvědčit Opalu, aby uzavřela životní pojistku v jejich prospěch. Společně potom spřádají plány jako se jí zbavit. Velká finanční hotovost je velmi blízko. K dějovému zvratu dochází díky laskavosti a dobrotě...

Hrají: Opala Kronkieová - Ivana Oravcová, Glória Gulocková - Lýdia Lišková, Solomon Bonzo - Ondrej Ďuriš, Bradfort Winter - Branislav Ševčík, policista - Tomáš Fabo

REZERVACE VSTUPENEK

17. 6. 2017 Zkrocení zlé ženy / Český divadelní spolek Vídeň

Český divadelní spolek Vídeň, dříve Vlastenecká omladina byl založen v roce 1885 ve Vídni Čechy, kteří přišli do Rakouskouherské monarchie za prací. V souboru se vystřídaly celé generace ochotníků, kteří dodnes pokračují v rozdávání potěšení a radosti svým divákům. V Luhačovicích se představí se slavnou Shakespearovskou hrou.

Hrají: Baptista - Vlastislav Janča, Kateřina - Kateřina Andrejsová, Bianca - Lída Šťastná/Gabriela Háderová j.h., Petruchio - Zbyněk Háder, Gremio - Jiří Brabec j.h., Lucentio - JIří Dopita, Hortensio - Petr Šeba/Jurko Háder j.h., Vencentio - Zdeněk Homolka, hostinská - Alena Tobrnamová, bohatá vdova - Jindra Morizová, služebná - Jana Kolencová/Gabriela Háderová j.h.

REZERVACE VSTUPENEK