Vánoce & Silvestr

Bez shonu, příprav a stresu

Chcete strávit svátky netradičně a příjemně? Přijeďte si je k nám užít bez zbytečného shonu, příprav a stresu. Tradičně připravujeme sváteční program a nechybí ani lázeňské procedury.

Oslavte s námi příchod roku 2019 na Silvestrovském galavečeru ve Společenském domě…

Vánoce v Alexandrii****

Kouzlo Vánoc spočívá také v tom, že si lidé darují dárky, které je potěší. V roce 2018 můžete vánoční potěšení dopřát i sami sobě, a to v podobě klidu, odpočinku a relaxace. Nechejte vánoční přípravy na nás. Chybět nebude stromeček, jmelí, cukroví, kapr, bramborový salát a koledy.

Cena od: 15 595 Kč/616 EUR
Délka pobytu: 6 nocí

Silvestrovský wellness pobyt v Alexandrii****

Přijeďte strávit poslední dny v roce do nejluxusnějšího wellness hotelu v Luhačovicích s velkoryse řešeným wellness centrem a pravou atmosférou starých římských lázní. Dopřejte si zaslouženou relaxaci, načerpejte novou energii a oslavte s námi příchod nového roku.

Cena od: 16 260 Kč/645 EUR
Délka pobytu: 6 nocí

Silvestrovská regenerace v hotelu Jurkovičův dům****

Hotel Jurkovičův dům se nachází na nejhezčím místě v Luhačovicích. Tento unikátní architektonický skvost ve stylu lidové secese je zasazen do malebného parku a stojí v centru lázní vedle lázeňské kolonády. Ubytovat se můžete i v romantické vile Chaloupka. Hotel Jurkovičův dům Vám nabídne veškerý komfort i příjemnou relaxaci.

Cena od: 13 370 Kč/524 EUR
Délka pobytu: 6 nocí

Silvestrovská kúra v hotelech Palace**** / Morava***superior

Načerpejte novou energii do roku 2019 pomocí blahodárných lázeňských procedur v hotelech Palace a Morava. K dokonalé pohodě přispěje také tradiční poctivá česká kuchyně a moravská pohostinnost.

Cena od: 10 910 Kč/434 EUR v hotelu Palace**** / 7 880 Kč/314 EUR v hotelu Morava***superior
Délka pobytu: 6 nocí

Silvestrovský lázeňský pobyt

Komfortní ubytování pro Silvestrovský lázeňský pobyt vám poskytne secesní hotel Dům B. Smetany. Nacházejí se nedaleko Společenského domu, ve kterém se koná silvestrovská oslava.

Cena od: 8 660 Kč/350 EUR
Délka pobytu: 6 nocí

Silvestrovská relaxace

Přijeďte do Luhačovic relaxovat, oslavit konec roku 2018 a přivítat rok 2019. Pohodlné ubytování vám poskytne hotel Jestřabí.

Cena od: 7 910 Kč/314 EUR
Délka pobytu: 6 nocí