Svátky v lázních

Bez shonu, příprav a stresu

Chcete letos strávit svátky netradičně a příjemně? Přijeďte si je k nám užít bez zbytečného shonu, příprav a stresu. Tradičně připravujeme sváteční program a nechybí ani lázeňské procedury.

Oslavte s námi příchod nového roku 2018 na Silvestrovském galavečeru ve Společenském domě…

Vánoce v Alexandrii****

Kouzlo Vánoc spočívá také v tom, že si lidé darují dárky, které je potěší. Letos můžete vánoční potěšení dopřát i sami sobě, a to v podobě klidu, odpočinku a relaxace. Nechejte vánoční přípravy na nás. Chybět nebude stromeček, jmelí, cukroví, kapr, bramborový salát a koledy.

Cena od: 15 715 Kč
Délka pobytu: 6 nocí

Silvestrovský VIP wellness pobyt v Alexandrii**** - VYPRODÁNO

Přijeďte strávit poslední dny v roce do nejluxusnějšího wellness hotelu v Luhačovicích s velkoryse řešeným wellness centrem a pravou atmosférou starých římských lázní. Dopřejte si zaslouženou relaxaci, načerpejte novou energii a oslavte s námi příchod nového roku.

Cena od: 15 930 Kč
Délka pobytu: 6 nocí

Silvestrovská regenerace v hotelu Jurkovičův dům**** - VYPRODÁNO

Hotel Jurkovičův dům se nachází na nejhezčím místě v Luhačovicích. Tento unikátní architektonický skvost ve stylu lidové secese je zasazen do malebného parku a stojí v centru lázní vedle lázeňské kolonády. Ubytovat se můžete i v romantické vile Chaloupka. Hotel Jurkovičův dům Vám nabídne veškerý komfort i příjemnou relaxaci.

Cena od: 13 220 Kč
Délka pobytu: 6 nocí

Silvestrovská kúra v hotelech Palace**** / Morava***superior

Načerpejte novou energii do roku 2018 pomocí blahodárných lázeňských procedur v hotelech Palace a Morava. K dokonalé pohodě přispěje také tradiční poctivá česká kuchyně a moravská pohostinnost.

Cena od: 10 730 Kč v hotelu Palace**** / 7 760 Kč v hotelu Morava***superior
Délka pobytu: 6 nocí

Silvestrovský lázeňský pobyt

Komfortní ubytování pro silvestrovský lázeňský pobyt vám poskytne secesní hotel Dům B. Smetany, vila Alpská růže a Vila pod lipami. Nacházejí se nedaleko Společenského domu, ve kterém se koná silvestrovská oslava.

Cena od: 8 360 Kč
Délka pobytu: 6 nocí

Silvestrovská relaxace - VYPRODÁNO

Přijeďte do Luhačovic relaxovat, oslavit konec letošního roku a přivítat rok 2018. Pohodlné ubytování vám poskytne hotel Jestřabí a penzion Myslivna.

Cena od: 6 920 Kč
Délka pobytu: 6 nocí

Silvestrovský pobyt MINI - VYPRODÁNO

Oslavte s námi příchod nového roku 2018 na silvestrovském galavečeru ve Společenském domě ve velkém stylu se spoustou zábavy, hudby a dobrého jídla. Ubytování vám poskytne penzion Póla.

Cena od: 4 055 Kč
Délka pobytu: 3 nocí